"M jak miłość" odcinek 1582. Łukasz włamie się domu Patrycji! Będą uprawiać seks w łóżku Argasińskiego? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1582. odcinku serialu "M jak miłość" Łukasz postanowi zrobić wszystko, aby odzyskać serce Patrycji! Nie cofnie się nawet przed... włamaniem do jej domu. Co z tego wyniknie? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1582. we wtorek, 13.04.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce Patrycja (Alżbeta Lenska) dowie się, że jej kochanek Łukasz (Jakub Józefowicz) jest synem jej bliskiej przyjaciółki, Marty (Dominika Ostałowska)! To odkrycie tak ją zszokuje, że postanowi rozstać się z Wojciechowskim... Czy ich relacja zakończy się w tak nieprzyjemny sposób?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Łukasz dowie się, kim jest Patrycja! "Bzykasz przyjaciółkę swojej matki!"Zobacz więcej

W 1582. odcinku serialu "M jak miłość" Łukasz będzie załamany rozstaniem... Patrycja nie wyzna mu prawdy, więc chłopak będzie zastanawiał się, dlaczego ukochana tak nagle go zostawiła. Dopiero Ania (Gabriela Świerczewska) otworzy mu oczy, gdy opowie mu o przyjaźni Argasińskiej z jego matką.

Wojciechowski od razu ruszy do domu Patrycji, aby z nią o tym porozmawiać. Ta jednak nie będzie chciała zaprosić go do środka. Zagrozi nawet, że wezwie policję! Chłopak nie da się jednak spławić i... wejdzie do domu kochanki przez okno! Na całe szczęście Argasińskiego (Karol Strasburger) nie będzie wówczas w środku.

- Włamujesz się do mojego domu? Zwariowałeś? - zapyta zszokowana Patrycja.
- Tak! Zwariowałem! Na twoim punkcie! Jeszcze tego nie zauważyłaś? - odpowie jej Łukasz i namiętnie ją pocałuje.

Chwilę potem kochankowie wylądują w małżeńskim łożu Argasińskich! Patrycja będzie szczęśliwa, że Łukasz znów jest przy niej, ale nie będzie mogła zapomnieć o mężu. - Tak się nie da żyć... - westchnie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×