"M jak miłość" odcinek 1583. Argasiński postawi Patrycji ultimatum - on albo Łukasz! Co zrobi przerażona kobieta? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1583. odcinku serialu "M jak miłość" Argasiński oznajmi Patrycji, że wie o jej romansie! Co z tego wyniknie? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1583. w poniedziałek, 19.04.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Romans Łukasza (Jakub Józefowicz) i Patrycji (Alżbeta Lenska) przestał być tajemnicą! Co więcej, Patrycja wie już, że jej kochanek jest synem jest przyjaciółki... Ta informacja zwaliła Argasińską z nóg i sprawiła, że postanowiła zakończyć związek.

Ostra kłótnia Anety i Olka! Rozstaną się przez... Marcina?! Zobacz więcej

Łukasz jednak tak łatwo się nie podda i już wkrótce włamie się do domu Patrycji, przekona ją, aby dała szanse ich miłości i po raz kolejny zaciągnie ją do łóżka! Para będzie uprawiać seks w małżeńskim łożu Argasińskich. Konsekwencje tego przypływu namiętności mogą być jednak tragiczne!

W 1583. odcinku serialu "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) zorientuje się bowiem, że jego żona ma romans! Lekarz postanowi postawić jej ultimatum - mąż albo kochanek. Patrycja będzie przerażona! Będzie świadoma, że jeśli wybierze Wojciechowskiego, to narazi go na okrutną zemstę.

Jaką decyzje podejmie Argasińska? Czy mąż postanowi ukarać ją za romans? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Emka (gość)

    Romans z gołodupcem?!? Nigdy?!!!

    04.04.2021 15:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×