"M jak miłość" odcinek 1583. Franka zostanie szefową kuchni w bistro Kingi? Jest specjalistką o kuchni wege! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1583. odcinku serialu "M jak miłość" Kinga straci kucharza i nie będzie mogła zrealizować sylwestrowych zamówień... Na szczęście będzie mogła liczyć na pomoc Ali, Ewki i... Franki, która pokaże swój kulinarny talent! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1583. w poniedziałek, 19.04.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ala (Alicja Ostolska) znowu na wywijała i Kinga (Katarzyna Cichopek) postanowiła zwolnić ją, Ewkę (Jowita Chwałek) i Lilkę (Monika Mielnicka) z pracy w bistro. Już wkrótce okaże się jednak, że mogła to być decyzja zbyt pochopna, a Zduńska będzie potrzebowała szybkiego wsparcia kadrowego.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kamil pocałuje Anitę! Zaciągnie ją do łóżka?! Zobacz więcej

W 1583. odcinku serialu "M jak miłość" Ala przyjdzie do bistro i będzie błagać Kingę, aby przyjęła ją z powrotem. Piotrek doradzi jednak żonie, aby poszukała kogoś bardziej odpowiedzialnego. W sylwestra Zduńska dowie się jednak, że jej kucharz z dnia na dzień postanowił rzucić pracę i odejść do konkurencji!

Kinga nie będzie miała pojęcia, co robić z klientami, którzy zamówili u niej przekąski na sylwestrowy wieczór... Ala i Ewka natychmiast ruszą jej jednak na pomoc. Wesprą ją nawet zapasami, które przywiozą z własnych domów. Ich dania będą jednak mięsne, a zamówienia - wegetariańskie.

Pożar na Deszczowej! Zduńscy stracą dom?!Zobacz więcej

Wtedy do akcji wkroczy Franka (Dominika Kachlik)! Okaże się, że właśnie straciła pracę w salonie fryzjerskim, ale świetnie zna się na kuchni wegańskiej. - Praktykowałam u mojej ciotki! Ona jest naprawdę niezła w te klocki. Miała pierwszą knajpę wege w Bukowinie. Tam podłapałam parę patentów - wyzna dziewczyna.

Dzięki wsparciu dziewczyn, Kinga zdoła zrealizować wszystkie sylwestrowe zamówienia. Postanowi też zatrudnić Frankę jako nową szefową kuchni w bistro, a także ponownie przyjąć do pracy Alę i Ewkę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Xoxo (gość)

    W tym filmie wszyscy wszystko umieją, za cokolwiek by się nie wzięli znajdują pracę i sukces. Paweł robił już chyba wszystko, teraz fryzjerka zostanie kucharzem no realny ten serial jak nie wiem co....

    09.04.2021 12:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×