"M jak miłość" odcinek 1584. Sandra zerwie z Wernerem! Dlaczego im się nie uda? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1584. odcinku "M jak miłość" Sandrę dotknie zachowanie Wernera, więc zerwie z nim! Co zrobi prawnik? Dlaczego im nie wyjdzie? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1584. we wtorek, 20.04.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Sandra (Anna Oberc) wreszcie otworzyła się przed Wernerem (Jacek Kopczyński) i związali się ze sobą. Choć wydawało się, że prawnik u jej boku w końcu się ustatkuje, to jednak nie jest to takie pewne...

Ostra kłótnia Anety i Olka! Rozstaną się przez... Marcina?! Zobacz więcej

W 1584. odcinku "M jak miłość" okaże się, że Adam wcale się nie zmienił! Sandra niespodziewanie zakomunikuje mu, że chce stabilizacji w życiu i oczekuje od niego jakiejś deklaracji dotyczącej ich wspólnej przyszłości. Niestety Werner przestraszy się tego! Wyzna Andrzejowi (Krystian Wieczorek), że sytuacja zaczęła go przerastać.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Później tego samego dnia Wernera odwiedzi jego dawny kolega ze studiów, który zrobił karierę w Stanach i umówi się z nim na kolację. Sandra przypadkiem dowie się o tym i założy, że ukochany zabierze ją ze sobą do modnej restauracji. Zacznie się przygotowywać, pożyczy nawet od Magdy (Anna Mucha) kreację na wieczór. Niestety szybko okaże się, że Werner zamierza sam pójść na kolację - wyraźnie będzie się wstydził romansu z byłą prostytutką...

Kiedy Sandra pozna prawdę, wścieknie się i wyrzuci ukochanego z domu! Werner znów będzie miał złamane serce i poprosi przyjaciół o pomoc. Czy uda im się ich pogodzić czy to definitywny koniec?

Iza jednak wróci do domu na święta! To Szymek pogodzi rodziców?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×