"M jak miłość" odcinek 1586. Bosacki jednak wyjdzie na wolność?! To nie koniec problemów Marcina... [CO SIĘ WYDARZY]

W 1586. odcinku "M jak miłość" Marcin dowie się, że Bosacki może wyjść na wolność! Kiedy panowie przypadkowo spotkają się na komendzie, Jan znowu namiesza w głowie Chodakowskiemu... Co mu powie? Sprawdź!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1586. we wtorek, 27.04.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W momencie, gdy Bosacki (Dariusz Kordek) został zatrzymany przez policję, Marcin (Mikołaj Roznerski) odetchnął z ulgą i wreszcie był już gotowy pogodzić się z żoną. Iza (Adriana Kalska) jednak wyjechała do Francji, a gdy wróci, ich relacje wcale nie będą idealne...

Paweł wręczy France "klucz do swojego serca"! To oświadczyny?!Zobacz więcej

W 1586. odcinku "M jak miłość" Marcin zostanie wezwany na komendę, by złożyć zeznania w sprawie Bosackiego. Będzie pytany, czy jego żona miała romans z Michałem (Paweł Deląg)... Co więcej, policjant poinformuje Marcina, że Bosacki może wkrótce wyjść na wolność, bo nie ma wystarczająco dużo obciążających go dowodów!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Potem Marcin przelotnie zobaczy się z Bosackim i ten znowu namiesza mu głowie, twierdząc, że naprawdę doszło do zdrady. Chodakowski znowu nie będzie wiedział, co o tym myśleć i po powrocie do domu potraktuje żonę chłodno. Potem postanowi ją śledzić! Akurat ta pechowo spotka się wtedy z Michałem... Czy Marcin znowu będzie podejrzewał żonę o zdradę? Bosacki wyjdzie na wolność i znowu namiesza? Czas pokaże!

Łukasz po rozstaniu z Patrycją wróci do Kasi?! Znowu się nią zainteresuje!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×