"M jak miłość" odcinek 1586. Marcin znów będzie chorobliwie zazdrosny! Przyłapie Izę z Michałem? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1586. odcinku serialu "M jak miłość" Marcin znów da się zmanipulować Bosackiemu. Co gorsza, jeszcze tego samego dnia przyłapie Izę na spotkaniu z Michałem... Co z tego wyniknie? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1586. we wtorek, 27.04.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Bosacki (Dariusz Kordek) uknuł wielką intrygę i z zemsty niemalże doprowadził do rozpadu małżeństwa Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)! Teraz szantażysta jest już w rękach policji, ale wkrótce okaże się, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Adriana Kalska już tak nie wygląda! W nowej fryzurze jest nie do poznaniaZobacz więcej

W 1586. odcinku serialu "M jak miłość" Bosacki spotka Marcina na komendzie i dalej będzie mu wmawiał, że Iza naprawdę ma romans z Michałem (Paweł Deląg). Chodakowski znów da się zmanipulować... Gdy wróci do domu, będzie dla Izy bardzo szorstki. Potem zacznie ją śledzić.

Pójdzie za żoną do kawiarni, gdzie zobaczy, że znów spotyka się z... Michałem! Chodakowska będzie chciała wręczyć mu wypowiedzenie, ale Marcin zacznie myśleć, że to randka! Czy w porę się opamięta i przestanie wierzyć w teorie Bosackiego? Drugi raz Iza może nie wytrzymać takiego wybuchu zazdrości...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • JA (gość)

    To sie juz robi nudne! Wiecznie niezadowolony Marcinek! Wigilię też mogli nakręcić w Grabinie,ludzie spragnieni są oglądania czegoś optymistycznego a nie wiecznie problemów!

    17.04.2021 14:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×