"M jak miłość" odcinek 1587. Basia zacznie kraść! Dawid wkręci ją też w narkotyki? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1587. odcinku serialu "M jak miłość" Dawid będzie chciał zdobyć pieniądze na narkotyki. Wykorzysta do tego Basię, która okradnie własnego ojca! Co z tego wyniknie? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1587. we wtorek, 4.05.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Basia (Karina Woźniak) jest zafascynowana Dawidem (Iwo Wiciński), swoim nowym sąsiadem. Nastolatek jest świetnym manipulatorem i wiele wskazuje na to, że skrywa jakąś mroczną tajemnicę. Czy przez niego Rogowska będzie miała poważne kłopoty?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Lilka i Mateusz rozwiodą się?! W ich małżeństwie pojawią się poważne problemy!Zobacz więcej

W 1587. odcinku serialu "M jak miłość" Dawid poprosi Basię o pieniądze. Wmówi jej, że potrzebuje ich, aby kupić nowy obiektyw do swojego aparatu, a tak naprawdę będzie chciał kupić... narkotyki! Naiwna nastolatka postanowi okraść własnego ojca Artura (Robert Moskwa)!

- Mogę wiedzieć, czego szukasz w mojej torbie? - zapyta Artur, który przyłapie ją na gorącym uczynku! - Ja... Strasznie boli mnie głowa, pomyślałam, że może masz jakieś tabletki... Wiem, najpierw powinnam cię zapytać... Sorry, tato... - wymiga się dziewczyna.

Artur nie zorientuje się, że córka go okradła. Zacznie jednak podejrzewać, że Basia nie jest z nim szczera i mogła wpakować się w jakieś kłopoty. - Z Piotrkiem i Pawłem to był dopiero horror. Olga też się żaliła, że jej mąż nie dogaduje się z Dawidem. Taki głupi wiek, trzeba to po prostu przeczekać... - uspokoi go Marysia (Małgorzata Pieńkowska).

Czy Rogowscy w porę zorientują się, że przez Dawida Basia zeszła na złą drogę? Jak daleko chłopak posunie się w swoich manipulacjach? Czas pokaże!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×