"M jak miłość" odcinek 1592. Mariusz nie jest biologicznym ojcem Dawida! Jak nastolatek zareaguje na prawdę? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1592. odcinku serialu "M jak miłość" Dawid dowie się, że Mariusz nie jest jego biologicznym ojcem. Chłopak będzie wściekły, że tak długo ukrywano przed nim prawdę... Co z tym zrobi? Sprawdź!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1592. w poniedziałek, 24.05.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Dawid (Iwo Wiciński), nowy chłopak Basi (Karina Woźniak), sprawia rodzicom bardzo wiele problemów wychowawczych. Teraz gdy jego matka wyjechała, nastolatek jest pod opieką ojca, który trzyma go twardą ręką. Ta strategia nie przyniesie jednak oczekiwanych rezultatów.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Argasiński dowie się o romansie i ciąży Patrycji! Łukasz będzie w niebezpieczeństwie?!Zobacz więcej

W 1592. odcinku serialu "M jak miłość" w tajemnicy przed ojcem zaprosi do domu Basię. Nastolatkowie będą pili alkohol i palili marihuanę. Ostatecznie zostaną jednak przyłapani przez Jaszewskiego (Tomasz Lulek). Dawid nie będzie jednak szczególnie przerażony. Uzna to za kolejny element gry, którą prowadzi z rodzicami...

Przez przypadek nastolatek usłyszy jednak coś, co zbije go z tropu. - Traktuję go tak, jakby był moim prawdziwym synem! - powie żonie Jaszewski w trakcie podsłuchiwanej przez Dawida kłótni. Chłopak dowie się wówczas, że Mariusz nie jest jego biologicznym ojcem. Będzie na niego wściekły!

- Nie ma prawa mi dyktować co mam robić, a czego nie! Załatwię go... Tylko będę potrzebował twojej pomocy. Mogę na ciebie liczyć? - powie Basi. Jaką zemstę obmyśli nastolatek? Czy w Grabinie dojdzie do tragedii? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×