"M jak miłość" odcinek 1600. Barbara dowie się wreszcie, co stało się z Mateuszem! Tego się nie spodziewała [CO SIĘ WYDARZY]

W 1600. odcinku "M jak miłość" Barbara załamie się, że Mateusz popełnił samobójstwo, a to, co usłyszy od Marcina nie polepszy sytuacji. Jednak jeden telefon zmieni wszystko... Sprawdź, co stało się z Mateuszem!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1600. we wtorek, 21.09.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Barbara (Teresa Lipowska) chce wiedzieć, co stało się z Mateuszem (Krystian Domagała), więc postanowi porozmawiać z oszustem, który się pod niego podszywa. Jednak to, co od niego usłyszy, sprawi, że Mostowiakowa uzna, iż jej wnuk popełnił samobójstwo!

Barbara spotka się z aresztowanym sobowtórem Mateusza! Dowie się, że wnuk nie żyje?! Zobacz więcej

W 1600. odcinku "M jak miłość" poprosi Marcina (Mikołaj Roznerski), by niczego przed nią nie ukrywał. W końcu ten powie Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że w Gdyni znaleziono zwłoki mężczyzny... Rogowska będzie kompletnie załamana!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Nieoczekiwanie wszystko zmieni jeden telefon - w środku nocy do Basi zadzwoni nie kto inny jak... Mateusz! Mostowiakowa nie będzie potrafiła ukryć wzruszenia, gdy wyjdzie na jaw, że ten żyje i ma się dobrze w... Maroko!

- Babciu, to ja...Babciu, przepraszam... Bardzo cię przepraszam, że nie dzwoniłem, że się nie odzywałem... Ale na początku nie byłem w stanie rozmawiać... z nikim... a potem... nie miałem zasięgu...
- Gdzie jesteś? Wszystko w porządku?
- Teraz jestem w porcie, w Tangerze, jutro płyniemy dalej...
- Jak to... W Tangerze?
- Zaciągnąłem się na statek transportowy, na pół roku... Przepraszam, babciu, musiałem coś ze sobą zrobić. Wyjechać, wszystko sobie poukładać...

Na koniec rozmowy Mateusz zapewni rodzinę o swojej miłości i obieca, że będzie się odzywał. Barbara naprawdę odetchnie z ulgą!

Porwanie u Zduńskich! Kinga i Piotrek będą przerażeni! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×