"M jak miłość" odcinek 1602. Łukasz dowie się o ciąży Patrycji! Znów nie sprawdzi się w roli ojca?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1602. odcinku "M jak miłość" Łukasz dowie się, że Patrycja jest w ciąży. Jednak, by chronić kochanka, Argasińska skłamie... Wojciechowski znów nie sprawdzi się w roli ojca? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1602. we wtorek, 28.09.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Romans Łukasza (Jakub Józefowicz) i Patrycji (Alżbeta Lenska) w końcu wyjdzie na jaw i Argasiński (Karol Strasburger) nie odpuści. Naśle na chłopaka zbirów, którzy dotkliwie go pobiją.

Ania spowoduje wypadek! Wszystko przez Adama... Zobacz więcej

W 1602. odcinku "M jak miłość" Łukasz będzie dochodził do siebie po pobiciu. Niespodziewanie pod kliniką wpadnie na Patrycję, która, widząc jego obrażenia, przerazi się. Będzie próbowała dowiedzieć się wszystkiego o napadzie, bo będzie pewna, że to sprawka jej męża. Przypomni też Łukaszowi, że miał o niej zapomnieć. - Nigdy cię nie zapomnę... Nie potrafię. I zawsze będę cię kochał... - wyzna jej na to Łukasz.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Wtedy Patrycja postanowi wyznać mu, że jest w ciąży! By go chronić, skłamie, że to dziecko Jerzego. - Właśnie dlatego z tobą zerwałam. Ta ciąża to dla mnie i dla Jerzego szansa, żeby uratować nasze małżeństwo. I proszę, żebyś to uszanował... - powie, a Łukasz nie będzie mógł w to uwierzyć. Będzie chciał dowód w postaci badań genetycznych... Co zrobi Patrycja? Łukasz znów nie będzie mógł wychowywać swojego dziecka? Tego dowiemy się wkrótce!

Widzowie krytykują powrót Majki! Ten wątek nie powinien się wydarzyć?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×