"M jak miłość" odcinek 1607. Biznesmen z Hiszpanii przejmuje wydawnictwo Michała! Asia wpadnie mu w oko? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 1607. odcinku "M jak miłość" zobaczymy dwie nowe gwiazdy i trzy złamane serca. Asia Chodakowska zdobędzie pieniądze od Michała, a Marcin i Iza spotkają się w sądzie. Jakie niespodzianki tym razem czekają na widzów serialu? Sprawdź!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1607. we wtorek, 19.10.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Przede wszystkim Chodakowscy spotkają się w końcu w sądzie – na rozprawie rozwodowej. Gdy Marcin (Mikołaj Roznerski) zaproponuje separację, Iza (Adriana Kalska) jednak się na takie rozwiązanie zgodzi. Świadoma, jak wiele wciąż ich łączy i jak bolesne będzie ostateczne rozstanie.

  • Na razie odpuszczamy rozwód, ale co dalej? Jak niby miałaby wyglądać ta nasza… separacja?
  • Nie wiem, ale… chyba oboje potrzebujemy trochę czasu, żeby sobie to wszystko jeszcze raz poukładać...

Z kolei Asia (Barbara Kurdej - Szatan) wyzna Michałowi (Paweł Deląg), że desperacko potrzebuje pieniędzy. I poprosi przyjaciela, by zagrał w jej imieniu w kasynie – łamiąc tym wszystkie zasady, w które dotąd wierzyła.
- Naprawdę masz takie szczęście w kartach?
- Nie liczę na szczęście. To raczej kwestia instynktu, wyczucia… Gram już tyle lat, wiem, kiedy ktoś blefuje. I po prostu umiem to wykorzystać. A... dlaczego pytasz?
- Następnym razem, kiedy będziesz grał… postaw za mnie.(…) Po prostu… bardzo potrzebuję pieniędzy…

Iza i Marcin jednak się nie pogodzą? Wszystko znowu zniszczy Michał! Zobacz więcej

Ostrowski jeszcze tego samego dnia sprzeda należące do niego wydawnictwo! Firmę przejmie biznesmen z Hiszpanii (w tej roli Conrado Moreno). A pisarz część zdobytych pieniędzy postanowi podarować właśnie Asi.

Mam prośbę, to nagła sprawa… Mógłbym dostać dzisiaj zadatek, dziesięć tysięcy euro?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kilka godzin później Michał wręczy zaskoczonej dziewczynie kopertę wypełnioną gotówką.
- I znowu mi się poszczęściło… Trzymaj, twoja wygrana.
- Ale… tu jest bardzo dużo pieniędzy!
- Dziesięć tysięcy euro…
- Zabierz to, proszę… Nie mogę ich przyjąć!
- Zrozum... Jestem hazardzistą i zawsze nim będę. To nałóg. Jeśli nie weźmiesz tych pieniędzy, ja je zwyczajnie… przegram. To dla mnie zbyt duża pokusa. Dlatego proszę, weź je. Niech choć raz posłużą czemuś dobremu... To prezent od przyjaciela. Pożegnalny prezent…
- Jak to… pożegnalny?
- Sprzedaję wydawnictwo i wyjeżdżam z kraju. Nie chcę dłużej okłamywać ciebie i siebie… Przyjaźń to wspaniała rzecz... Ale kiedy kogoś kochasz... przyjaźń to za mało.

Tak będzie wyglądała nowa ukochana Leszka! Asia nie ma z nią szans?Zobacz więcej

Na tym problemy Chodakowskiej jednak się nie skończą. Tego samego dnia Asia odkryje, że Leszek (Sławek Uniatowski) jest na nowo zakochany i szczęśliwy – z piękną Luizą (w tej roli Dominika Kryszczyńska). A gdy zobaczy ich razem na zdjęciu… znów poczuje, że jej serce rozpada się na milion kawałków.

Tymczasem Elwira (Beata Zrembianka) – jako mistrzyni tarota – zajrzy do kart… i oznajmi zaskoczonej dziewczynie, że jej historia z Krajewskim wcale się nie zakończyła.
- Umierasz z miłości…
- Jasne!…
- Widzę wokół ciebie dwóch mężczyzn. Jeden to brunet… Chyba wiem, kto to... Ten autor, który tu był – Michał Ostrowski! Przystojny, z klasą… Ale ty go nie kochasz. A drugi…blondyn… wysoki… Byliście razem przez chwilę, potem pojawiła się inna kobieta, sprawa z jakimś dzieckiem, kłamstwo…
- On jest teraz w związku z kobietą... Szalenie atrakcyjną… i równie bezwzględną. On wciąż kocha ciebie, moja droga…

Jak akcja rozwinie się dalej? Emisja odcinka numer 1607 już 19 października o godz. 20:55, tylko na antenie TVP2. Zobacz koniecznie zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×