"M jak miłość" odcinek 1627. Pola będzie miała zaskakującą prośbę do Kamila! Chodzi o Weronikę... [CO SIĘ WYDARZY]

W 1627. odcinku "M jak miłość" Pola zostanie odnaleziona i trafi na komisariat, gdzie złoży zeznania. Będzie miała jednak do Kamila zaskakującą prośbę dotyczącą Weroniki... O co chodzi? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1627. w poniedziałek, 10.01.2022 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Pola (Hanna Nowosielska) zostanie porwana, ale na szczęście znajdzie ją Marcin (Mikołaj Roznerski) i już w 1627. odcinku "M jak miłość dziewczyna wróci w objęcia ojca.

Marcin znajdzie porywacza Poli! Dojdzie do strzelaniny...Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kamil (Marcin Bosak) wreszcie odetchnie z ulgą, ale Polę czekać będzie jeszcze złożenie zeznań na policji w obecności taty i psychologa. Niespodziewanie dziewczynka stanie w obronie matki, ale powie całą prawdę o bezdusznym Bartoszu (Michał Kruk). - Mama była cały czas ze mną. Opiekowała się mną i babcią. A ten pan na mamę krzyczał, raz ją uderzył... - opowie.

Pola cały czas będzie myśleć o Weronice (Ewelina Kudeń-Nowosielska) i będzie miała zaskakującą prośbę do Kamila! - Tato, możesz mamie jakoś pomóc? Ona jest taka biedna. Płakała, jak myślała, że nie widzę... - zapyta, a Kamil będzie miał niezły dylemat. Pomoże Weronice, mimo że ta porwała ich córkę i naraziła na niebezpieczeństwo?

Bartek spotka Jaszewskiego przy grobie Lisieckich! Prawda o wypadku wyjdzie na jaw?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×