"M jak miłość" odcinek 1630. Krzysiek odpuści France i Pawłowi, ale Majka nie! Znowu namiesza... [CO SIĘ WYDARZY]

W 1630. odcinku "M jak miłość" Krzysiek oznajmi France, że już nie będzie się mścił i nie przyjdzie na ślub. Ostrzeże ją jednak przed Majką i szybko okaże się, że słusznie... Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1630. we wtorek, 18.01.2022 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Franka (Dominika Kachlik) w końcu odkryła, że Krzysiek (Michał Chruściel) spiskuje z Majką (Laura Samojłowicz) i skonfrontowała się z nimi. Szczera rozmowa z Krzyśkiem bardzo pomogła, zaś Majka została zwolniona. Zagroziła, że się zemści...

Pola będzie miała zaskakującą prośbę do Kamila! Chodzi o Weronikę...Zobacz więcej

W 1630. odcinku "M jak miłość Krzysiek odwiedzi Frankę w bistro i obieca, że nie będzie już knuł i że nie pojawi się na ślubie. Da jeszcze dziewczynie jej stare zdjęcie, które trzymał w portfelu. - Pora już je oddać... Życzę ci, żebyś była szczęśliwa. Jakbym cię zobaczył w białym welonie, pewnie by mi to przez gardło nie przeszło, więc przyjmij te życzenia już dziś - powie zasmucony.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Przy okazji Krzysiek ostrzeże Frankę przed Majką. - Już tu nie pracuje? To dobrze... Bo widzisz, ja już sobie odpuściłem, ale ona może wam jeszcze wykręcić jakiś numer... - przekaże jej i okaże się, że ma rację. Wyjdzie na jaw, że ktoś kradnie jedzenie i napiwki z bistro i tym kimś będzie Majka! Poza tym włamie się do lokalu w nocy i ukradnie zaproszenie na ślub Franki i Pawła! Co jeszcze wymyśli?

Jaszewski zdemaskowany! Bartek go skatuje?! Zostanie aresztowany?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×