"M jak miłość" odcinek 1632. Samobójstwo, policja i bójka, czyli szalony wieczór panieński Franki i kawalerski Pawła! Publikujemy dużo nowych zdjęć [CO SIĘ WYDARZY]

W 1632. odcinku "M jak miłość" odbędą się dwie imprezy - wieczór panieński Franki i kawalerski Pawła! Jak bawić się będą narzeczeni i ich przyjaciele? Będzie się działo! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1632. we wtorek, 25.01.2022 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W 1632. odcinku "M jak miłość obędą się dwie imprezy! Wieczór kawalerski Pawła (Rafał Mroczek) oraz panieński Franki (Dominika Kachlik)! O poranku Kamil (Marcin Bosak) odwiedzi Zduńskiego w rowerowni i zapowie koledze, że ma szykować się na imprezę stulecia.

- To co? Koniec, pozamiatane! Żegnaj wolności, witajcie małżeńskie kajdany!
- Jakie kajdany? Jestem w szczęśliwym związku i będę wzorowym mężem...
- Dobra, wierzę ci na słowo, ale... wieczór kawalerski zorganizuję ci taki, że wasze dzieci i wnuki będą o nim legendy opowiadać!
- Obiecałem France, że nie będzie striptizerek, klubów go-go ani picia na umór...
- Żartujesz? Myślisz, że nie stać mnie na coś bardziej oryginalnego? No, stary... tylko poczekaj…

Franka poznała Pawła jako uciekająca panna młoda, a teraz sami biorą ślub! To najlepsza dziewczyna Zduńskiego?Zobacz więcej

W finale okaże się, że Gryc wpadł na świetny pomysł i kupił bilety na mecz polskiej reprezentacji na Stadionie Narodowym. Pechowo, odbiór biletów prawnik powierzy jednak koledze – Wernerowi (Jacek Kopczyński), A to będzie najgorszym pomysłem roku! W ciągu kolejnych godzin Adam nie tylko bilety zgubi, ale zdąży się też kompletnie upić. I gdy w końcu dotrze do czekających na niego przyjaciół… będzie już ledwo przytomny.

- Adaś, dawaj bilety!
- Bilety... Odebrałem je, pamiętam...
- Chyba nie zgubiłeś?!
- Adam? Skup się... Gdzie mogłeś je zostawić?!
- Tego akurat… nie pamiętam…

Planu awaryjnego nie będzie, więc męski team resztę wieczoru spędzi… przed telewizorem. Wiwaty na stadionie zastępując ziewaniem na kanapie – na Deszczowej. - Boże, co za nuda...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Tymczasem przyjaciółki spotkają się z góralką w bistro, gdzie całą imprezą będzie dowodzić Ala (Alicja Ostolska). "Procenty", baloniki i muzyka – zabawa szybko się rozkręci. A panna młoda zmieni się nawet na jeden wieczór w diablicę - panie założą diabelskie rogi. Chwilę później w lokalu zjawi się za to „policjant”… z Wydziału do Walki z Damską Samotnością. - Która z pań jest menedżerem?(…) Będę musiał panią aresztować… Ale najpierw... dla pani zatańczę!

Najpierw drinki, później striptiz – Ala przygotuje dla Franki dokładnie wszystkie atrakcje… których góralka zabroniła wcześniej narzeczonemu. Ku rozbawieniu Magdy (Anna Mucha) oraz Kingi (Katarzyna Cichopek).

A gdy w finale w bistro pojawi się prawdziwa policja… Budzyńska zaliczy nawet małą wpadkę, myśląc, że to też striptizerzy. - Spokojnie, wszystko załatwię! Dobry wieczór, panowie... Widzicie tę dziewczynę? Za dwa dni wychodzi za mąż... Dajcie czadu, chłopaki, pokażcie jej, co traci!

Powrót biologicznego ojca Uli! Jakubczyk oszuka córkę Zobacz więcej

Niestety na tym problemy dziewczyn wcale się nie skończą… Bo gdy policjanci znikną, do lokalu zaczną się dobijać kibice wracający ze stadionu. Mężczyźni będą tak agresywni, że Magda chwyci w końcu za telefon. A kilka minut później drużyna Pawła zjawi się na miejscu… i przed bistro wybuchnie ostra bójka. Bilans wieczoru: jedno podbite oko… i dwa szczęśliwe serca. Bo gdy Zduński chwyci na nowo Frankę w ramiona, oboje poczują, że właśnie tak pragnęli spędzić tę noc...

- Bardzo boli?
- Bywało gorzej...
- Jestem cholernie szczęśliwy... W niedzielę żenię się z kobietą mojego życia i jeszcze mogę to świętować w towarzystwie swoich najlepszych, wspaniałych przyjaciół!
- Kochani, żyjcie nam długo i szczęśliwie!

Gdy w bistro będą rozbrzmiewać kolejne toasty, jedna osoba zachowa jednak kamienną twarz… Bo z daleka, ukryta w cieniu ulicy, zabawę młodej pary będzie obserwować także… Majka (Laura Samojłowicz). I w jej oczach nie będzie nawet iskry uśmiechu.

Franka molestowana! Ta znajomość zacznie się dramatycznieZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×