"M jak miłość" odcinek 1634. Ślub Franki i Pawła przerwie Majka! Nie dojdzie do niego? Zobacz zdjęcia z uroczystości! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1634. odcinku "M jak miłość" odbędzie się ślub Franki i Pawła. W środku ceremonii pojawi się Majka i wyrazi sprzeciw! Czy do ślubu w ogóle dojdzie? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1634. we wtorek, 1.02.2022 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W 1634. odcinku "M jak miłość odbędzie się ślub Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek) w Bukowinie. Na miejscu zjawią się wszyscy ich bliscy, czyli Barbara (Teresa Lipowska), Maria (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa), Kinga (Katarzyna Cichopek-Hakiel), Piotrek (Marcin Mroczek), Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek) i Basia (Gabriela Raczyńska), a ceremonię poprowadzi na prośbę państwa młodych - ksiądz proboszcz z Lipnicy (Maciej Damięcki)!

Aneta i Olek znikają z serialu?! Chodakowski dostanie pracę w Wiedniu!Zobacz więcej

W kościele jako pierwsza zjawi się... Majka (Laura Samojłowicz)! Odurzona narkotykami dziewczyna usiądzie w ostatniej ławce i wpatrywać się będzie w zaproszenie ślubne, z którego wymazała imię Franki. Jakiś czas później na miejsce dotrze para młoda. Rogowski poprowadzi Frankę do ołtarza i przekaże ją Pawłowi. Zanim ksiądz zacznie, głos zabierze Majka!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

- Chwileczkę! Nie możecie tego zrobić... To mnie Paweł się oświadczył... Dostałam od niego pierścionek zaręczynowy... Paweł, powiedz im! Paweł... powiedz im... - krzyknie, co zaskoczy wszystkich zgromadzonych. Paweł będzie chciał podejść do byłej ukochanej, ale to Rogowscy to zrobią i szybko zabiorą do zakrystii, zanim ta osunie się na ziemię. - To nieporozumienie... Dziewczyna jest chora, przecież to widać... Proszę nie robić zamieszania... - powie wszystkim Rogowska.

Ksiądz będzie chciał zacząć ceremonię od początku, ale para młoda także uda się do zakrystii, gdzie znajdą półprzytomną Majkę. - Karetka powinna zaraz być... Jest skrajnie wyczerpana... I pod wpływem narkotyków - powie Artur. Paweł będzie bezradny, a Franka zacznie namawiać dziewczynę do odwyku. - Przykro mi, że... to wszystko tak się skończyło... Majka! Idź na leczenie... Daj sobie szansę, słyszysz? Jeszcze nie jest za późno... - powie.

Potem pojawią się ratownicy. Czy Franka i Paweł po tym wszystkim wezmą w końcu ślub?

Patrycja odkryje intrygi męża i postanowi uciec! Nieźle go załatwi Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Maiwa. Piotr. 💋💋💋👰❤❤❤❤❤❤❤❤ Majoa. Baeta. (gość)

  Maiwa. Piotr. 💋👰❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ Majoa. Baeta

  08.04.2022 15:53
 • Maiwa. Piotr.💙💙💟💜💜💜💋👰 Majoa. Baeta. (gość)

  Maiwa. Piotr. 💙💙💟💟💟👰💋👰💙💙💙💙💙💙 Majoa. Baeta

  27.02.2022 18:37
 • Maiwa. Piotr Majoa. Baeta. (gość)

  Maiwa. Piotr. Majoa. 🌹🌹🌹🌹❤️♥️♥️♥️♥️. Baeta.

  16.01.2022 18:20
 • Maiwa. Piotr. Majoa. Baeta (gość)

  Maiwa. Piotr. Majoa. Baeza.

  16.01.2022 15:43
 • Gosc (gość)

  Tak, czemu nie? Skoro to pierwszy ślub kościelny to prawo nie zabrania.

  13.01.2022 10:34
 • Gość (gość)

  Ślub kościelny po trzech rozwodach???

  13.01.2022 10:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×