"M jak miłość" odcinek 1637. Jakub zakocha się w Kasi! Poznają się w nietypowych okolicznościach [CO SIĘ WYDARZY]

W 1637. odcinku "M jak miłość" Jakub pozna Kasię w nietypowych okolicznościach. Od razu się sobie spodobają! Będzie nowa para? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1637. w poniedziałek, 14.02.2022 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) nie miał do tej pory szczęścia w miłości. Podobnie jak Kasia (Paulina Lasota), porzucona przez Łukasza (Jakub Józefowicz)...

Franka molestowana! Ta znajomość zacznie się dramatycznieZobacz więcej

W 1637. odcinku "M jak miłość Jakub odwiedzi w szpitalu Łukasza, bo będzie szukał dla niego Patrycji (Alżbeta Lenska). Wychodząc z placówki, skorzysta z windy, podobnie jak Kasia. Niestety ta utknie między piętrami, a para będzie na siebie skazana! - Widzi pani, wpadłem na chwilę i proszę! Ale przynajmniej utknąłem w miłym towarzystwie.. - zagai młodą lekarkę detektyw.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Szybko jednak zaczną rozmawiać, a nawet zwierzać się sobie. Bardzo się sobie spodobają! Gdy winda ruszy na nowo, będą wyraźnie zawiedzeni. Potem Kasia wyzna Łukaszowi, że poznała kogoś wyjątkowego. - Boże, pierwszy raz w życiu tak ścięło mnie z nóg... Plotłam jakieś głupoty o moim dzieciństwie, matko... A na koniec uciekłam - przyzna. Czy Kasia i Jakub mają szansę być razem?

Powrót biologicznego ojca Uli! Jakubczyk oszuka córkę Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×