"M jak miłość" odcinek 1662. Budzyński chce przyznać się do zdrady! Postanowi zakończyć sprawę raz na zawsze! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1662. odcinku "M jak miłość" Budzyński będzie chciał przyznać się Magdzie do zdrady! Spotka się z kochanką, by skończyć sprawę raz na zawsze! Sprawdź, co z tego wyniknie!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1662. w poniedziałek, 23.05.2022 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

O zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek) wie już i Kamil (Marcin Bosak), i Anita (Melania Grzesiewicz) oraz Werner (Jacek Kopczyński). Magda (Anna Mucha) wciąż jednak nie zdaje sobie sprawy z tego, że została zdradzona...

Aneta i Olek wrócą do Polski! Tak będzie wyglądał ich synekZobacz więcej

W 1662. odcinku "M jak miłość" Budzyński będzie miał już dość życia w stresie. W końcu zwierzy się Kamilowi, że chce się przyznać żonie do zdrady! Gryc będzie temu zdecydowanie przeciwny i uda mu się odwieść go od tego pomysłu. A kiedy Magda wyzna mężowi, jak bardzo jest z nim szczęśliwa, prawnik postanowi spotkać się z Julią (Martą Chodorowska) i zakończyć sprawę raz na zawsze!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Niestety wtedy sprawa skomplikuje się jeszcze bardziej - Julia powie mu o ciąży! Andrzej będzie załamany i zażąda testów DNA... Co wykażą? To początek czy koniec kłopotów Budzyńskiego?

Magda też znajdzie sobie kochanka?! Nowy bohater w finale sezonu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×