"M jak miłość" odcinek 1662. Werner zdradzi tajemnicę Andrzeja?! Wybierze lojalność wobec Magdy? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1662. odcinku "M jak miłość" Adam nie będzie potrafił poradzić sobie z dotrzymaniem sekretu Andrzeja. Jednak powie Magdzie prawdę o zdradzie? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1662. we wtorek, 24.05.2022 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Adam (Jacek Kopczyński) długo myślał, że zdrady dopuścił się Kamil (Marcin Bosak) i wszystkim o tym opowiedział. W końcu jednak i on dowiedział się, że to tak naprawdę Andrzej (Krystian Wieczorek) spędził noc z Julią (Marta Chodorowska).

Anita jest pewna, że Kamil ją zdradzi! Ich związek nie ma szans?Zobacz więcej

W 1662. odcinku "M jak miłość" Werner będzie miał prawdziwy problem z dochowaniem sekretu. Nie będzie wiedział, wobec kogo powinien być lojalny, więc... znów umówi się z Elwirą (Beata Zarembianka)! Uzna, że „wróżka” pomoże mu wybrać między lojalnością w stosunku do Andrzeja i do Magdy (Anna Mucha). - Pogubiłem się trochę, bo… mój przyjaciel, w którego wierzyłem bardziej niż w siebie samego, zawiódł bliską mu osobę. Nie wiem, jak i czy w ogóle z nim o tym rozmawiać. Powinienem robić dobrą minę do złej gry? Nadal kłamać dla wyższego celu? - zwierzy się byłej szefowej Asi (Barbara Kurdej-Szatan).

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Elwira niespodziewanie zobaczy w kartach ciążę Julii! - Ciekawy z pana gość… No, nic - zobaczymy, czy karty mają dla pana jakąś radę!(…) Układ jest prosty: dwie kobiety i dziecko. Pana przyjaciel będzie miał ciężki dylemat… - usłyszy Adam. Co postanowi?

Julia poprosi Magdę o spotkanie! Powie jej o zdradzie i ciąży z Andrzejem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×