"M jak miłość" odcinek 1664. Dawid pozna Antka! Dojdzie do bójki! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1664. odcinku "M jak miłość" Dawid pozna Antka Nieśpielaka i... od razu dojdzie do bójki! Co zrobi Basia? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1664. w poniedziałek, 30.05.2022 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W 1664. odcinku "M jak miłość" Antek Nieśpielak (Franciszek Szymański) znowu zjawi się w Grabinie. Tym razem spotka nie tylko Basię (Karina Woźniak), ale i Dawida (Iwo Wiciński)...

Staszek będzie chciał oświadczyć się Krysi! Wszystko zepsuje Lilka!Zobacz więcej

Dawid nie poczuje do kolegi sympatii i od razu zrobi się zazdrosny.. A kilka godzin później dojdzie do ostrej konfrontacji! Młodzi wpadną na siebie na ekologicznej demonstracji w obronie sadów wokół Grabiny i przeciwko budowie kliniki Nieśpielaka. Jaszewski zacznie robić na manifestacji zdjęcia, a Antek stanie w obronie ojca i zgłosi weto. - A ty tak w ogóle to masz zgodę na fotografowanie? - zapyta.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Od słowa do słowa obaj chłopcy zaczną się przepychać… i nagle aparat Dawida upadnie na ziemię – tak pechowo, że rozbije się jego obiektyw. Jaszewski, wściekły, rzuci się na rywala z pięściami i obu juniorów rozdzieli dopiero lokalna policja.

- Ten gość rozbił mi aparat!
- Ja tylko grzecznie poprosiłem, żebyś przestał fotografować mojego ojca... Jesteś dziennikarzem?
- Ten aparat kosztował kupę forsy!
- Więc powinieneś bardziej na niego uważać…
- Będziesz musiał oddać mi kasę!
- Jasne…

A Rafał (Jakub Kucner), by spór zakończyć, zwróci się do jedynego bezstronnego świadka zdarzenia… czyli Rogowskiej. - Dość! Basiu, widziałaś tę sytuację… Jak było naprawdę? - zapyta Rogowską. Jak to się skończy?

Kiedy ostatni odcinek przed wakacjami? Magda pozna prawdę od Julii i znajdzie sobie kochanka, a Franka wyjedzie za granicę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×