"M jak miłość" odcinek 1672. Patrycja dostaje rozwód, ale naraża się Marcie. Matka Łukasza stanie na jej drodze do szczęścia? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"M jak miłość" streszczenie 1672. odcinka. Patrycja w końcu uwalnia się od zaborczego męża i jest gotowa na szczęśliwe życie z Łukaszem. Niestety na ich drodze staje Marta, której nie podoba się, że Argasińska kręci się wokół jej syna i marnuje mu życie. Jagona spotyka się z byłą znajomą - Irmą, która zaczyna ją na nowo szantażować.

Multimedia

"M jak miłość". Emisja odcinka numer 1672 już 26 września o godz. 20:10, tylko na antenie TVP2 – zobacz koniecznie!

Przed nami kolejny odcinek „M jak Miłość” – numer 1672. Co tym razem czeka bohaterów serialu?

Przede wszystkim Patrycja (Alżbeta Lenska) spotka się z Argasińskim (Karol Strasburger) w sądzie – na rozprawie rozwodowej – i odzyska w końcu wolność. A po powrocie do domu, szczęśliwa, od razu przytuli się do Łukasza (Jakub Józefowicz)...

Zamknęłam ten rozdział i to jest najważniejsze!(...) Mam wrażenie, że całe moje poprzednie życie to był sen... I dopiero teraz, z tobą, z Jasiem... czuję, że żyję naprawdę.

Od prawie dwóch dekad bawią i wzruszają. Zobaczcie jak wyglądali kiedyś ukochani bohaterowie. Niektórzy są nie do poznania!Zobacz więcej

Wcześniej Argasińska wda się jednak w ostry konflikt z Martą (Dominika Ostałowska). Wojciechowska zaproponuje przyjaciółce pożyczkę, ale… w tajemnicy przed Łukaszem. A gdy Patrycja jej pomoc odrzuci, rozmowa nie potoczy się miło - zwłaszcza gdy prawniczka zasugeruje, że jej syn u boku ukochanej marnuje sobie życie.

Chyba nie zamierzacie mieszkać całe życie w tej... leśniczówce? Pomyślałaś o Łukaszu? Jakie on ma tutaj, na prowincji, perspektywy? W Warszawie pracował w najlepszej klinice, szkolił się, a tu…

Z kolei Mostowiaków czeka kolejne spotkanie z Beatą (Izabela Warykiewicz), kuzynką Marzenki. Kobieta zjawi się nagle w Grabinie i spróbuje przekonać Ulę (Iga Krefft), że wcześniej walczyła z jej rodziną tylko pod wpływem partnera – a teraz przejrzała na oczy i swoich błędów naprawdę żałuje. A Lisiecka w końcu jej przeprosiny przyjmie... nieświadoma, że Beata znów nią manipuluje.

Tymczasem Jagodę (Katarzyna Kołeczek) odwiedzi była koleżanka z pracy – Irma (Anna Jarosik Tomala)… która na nowo zacznie dziewczynę szantażować.

Kryję cię od pół roku, narażam się... i co z tego mam, oprócz stresów? Nie będę dłużej frajerką! Chcesz, żebym trzymała gębę na kłódkę… musisz się ze mną podzielić!

Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka numer 1672 już 26 września o godz. 20:10, tylko na antenie TVP2 – zobacz koniecznie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×