"M jak miłość" odcinek 1673. Julia pokazuje Andrzejowi wyniki testu na ojcostwo. Budzyński szuka wsparcia... u Marty [STRESZCZENIE ODCINKA]

"M jak miłość" streszczenie odcinka 1673. Julia wręcza Andrzejowi wyniki testu na ojcostwo i daje mu wybór czy brać udział w życiu ich dziecka. Andrzej postanawia znaleźć wsparcie u Marty. Kobieta mimo początkowej niechęci względem swojego byłego partnera, postanawia mu pomóc.

Multimedia

Zapraszamy na kolejny odcinek „M jak Miłość” – numer 1673, a w nim...

Julia (Marta Chodorowska) wyjdzie w końcu ze szpitala i wręczy Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek) wynik testu na ojcostwo – dając kochankowi wybór, czy chce jej dziecko uznać.

Nie musisz podejmować żadnych decyzji od razu, pod wpływem emocji. Zresztą... za ojca automatycznie zostanie uznany mój mąż. Czeka mnie sprawa o zaprzeczenie ojcostwa, rozwód… Możesz zaangażować się w życie naszego dziecka… albo nie. Nie mam zamiaru do niczego cię zmuszać i jestem gotowa na każdą twoją decyzję...

A prawnik, zdesperowany, zwróci się w końcu o radę do… Marty (Dominika Ostałowska).

Wiem, że to jakaś okrutna ironia losu, że przychodzę z tym do ciebie... I zrozumiem, jeśli wyrzucisz mnie zaraz za drzwi... ale naprawdę nie wiedziałem, dokąd pójść. Zostałem z tym całkiem sam...

Dużo informacji do przetrawienia... i dramatyczne déjà vu. Nie powiem ci, że to dla mnie łatwe, ale skoro już mi zaufałeś... Konsekwencje tej sytuacji dotkną wiele osób: ciebie, Magdę, Maćka... ale także Anię. Co chcesz zrobić?

Nie wiem, ale... w miarę swoich możliwości… chciałbym być ojcem dla tego dziecka.

A więc sprawa jest prosta: musisz powiedzieć Magdzie. Myślę, że już dawno powinieneś był to zrobić.(….) Popełniłeś błąd, ale teraz w końcu musisz zachować się jak odpowiedzialny, dojrzały człowiek. Przede wszystkim wobec Magdy…

Marcin Hakiel już nie ukrywa nowej partnerki. To całkowite przeciwieństwo Katarzyny Cichopek!Zobacz więcej

Gdy Budzyński będzie zwierzał się swojej „eks”, Julia spotka się za to z Sylwią (Hanna Turnau). A ta zacznie namawiać przyjaciółkę, by jednak walczyła o miłość i szczęście… nie tylko dla siebie, ale też dla dziecka.

Los bywa przewrotny, życie zatoczyło jakiś dziwny krąg i znów postawiło na mojej drodze Andrzeja...(…) Wróciły stare uczucia, których się nie spodziewałam... Ale on ma żonę, którą kocha i uwielbia… i nigdy od niej nie odejdzie.

Urodzisz jego dziecko... Czujesz coś do niego... Dla mnie to oczywiste, że powinnaś o niego zawalczyć!

Nie, nie mogłabym... To musi być jego decyzja...

Może trzeba mu w podjęciu tej decyzji trochę... pomóc? Gdyby jego żona dowiedziała się o tobie...

Proszę cię, nie idźmy w tę stronę... Obiecaj mi, że nie będziesz się w to mieszać! Obiecujesz?

Tymczasem Andrzej - po rozmowie ze swoją „eks” - postanowi w finale wyznać Magdzie (Anna Mucha) prawdę… ale nim do tego dojdzie, Budzyńska nagle zasłabnie.

Magda?… Co się dzieje?!

To nic, tylko... serce mi tak strasznie wali... Moje leki...

A Budzyński zrozumie, że informacja o zdradzie i dziecku, którego spodziewa się Julia, naprawdę może jego żonę zabić.

Przestraszyłaś mnie dzisiaj...

Wiesz, nawet gdyby coś mi się stało... miałam cudowne życie. Spotkała mnie wielka, spełniona miłość, niczego nie żałuję, niczego więcej nie chciałam… Może poza tym, żeby mieć dziecko... z tobą…

W premierowym odcinku trudna decyzja czeka także Kamila (Marcin Bosak), bo Weronika (Ewelina Kudeń Nowosielska) – po tym, jak przeprowadziła się na stałe do Warszawy – postanowi renegocjować z nim oraz Anitą (Melania Grzesiewicz) zasady swoich spotkań z Polą (Hanna Nowosielska).

Rozumiem twój opór i wątpliwości, wiem, że to nie brak dobrej woli, że po prostu martwisz się o Polę i liczy się dla ciebie tylko jej dobro... Dlatego proponuję, żebyśmy wszystkie zmiany wprowadzali małymi krokami… Tak, żebyś mógł mieć wszystko pod kontrolą…

Tymczasem Kinga (Katarzyna Cichopek) z Piotrem (Marcin Mroczek) zdadzą sobie nagle sprawę, że Lenka (Olga Cybińska) dorasta i… ma słabość do jednego z kolegów. Co wydarzy się, gdy nastolatka wyzna chłopakowi swoje uczucia?

Ciekawych zapraszamy przed telewizory!

Zobacz galerię

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×