"M jak miłość" odcinek 1676. Kasia i Jakub poznają wyniki badań. Ich szczęście będzie krótkotrwałe, detektyw ma białaczkę! [CO SIĘ WYDARZY?]

"M jak miłość" odcinek 1676. Kasia przedstawia Jakubowi wyniki badań. Okazuje się, że ich szczęście będzie krótkotrwałe, gdyż Jakub choruje na białaczkę. Czy to koniec ich wspólnego życia? Rokowania nie są najlepsze!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1676. w poniedziałek 10 października o godz. 20.55 w TVP2

Nadchodzące odcinki serialu "M jak miłość" obfitować będą w dramatyczne zwroty akcji. Kasia i Jakub, szczęśliwi i zaręczeni staną przed największym wyzwaniem, gdy okaże się na co choruje detektyw. Po tym jak Stawska zmusiła Jakuba na badania, okaże się, że wyniki są fatalne a Karski cierpi na białaczkę. Jak cytuje swiatseriali.pl Karski ciężko zniesie tę diagnozę.

Tak się zmieniał Franciszek Pieczka. Stworzył dziesiątki niezapomnianych kreacjiZobacz więcej

Sprawdziłam twoje wyniki. Są... złe - zakomunikuje Kasia

Jak... bardzo? - rzeczowo zapyta detektyw

Bardzo. Musisz natychmiast zacząć leczenie - zakomunikuje narzeczonemu śmiertelnie przerażona doktor Stawska

Trzeba to jeszcze sprawdzić, powtórzyć badania... ale obawiam się, wyniki wskazują na to, że... to może być białaczka - wyjawi w końcu pani doktor

Białaczka?... - detektyw nie będzie mógł uwierzyć w to, co słyszy

Jakub będzie przerażony tymi wynikami i zacznie dopytywać o rokowania, jednak Kasia odpowie, że na tym etapie nie da się niczego jasno stwierdzić. Potem zacznie go przekonywać, że poradzą sobie z tym, wezmą ślub, będą razem i wygrają z chorobą. Czy tak naprawdę się stanie, okaże się w październikowych odcinkach "M jak miłość".

Zobacz galerię

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×