"M jak miłość" odcinek 1678. Tak będzie wyglądało spotkanie Franki z synem. Nie wszystko pójdzie po jej myśli! [CO SIĘ WYDARZY?]

"M jak miłość" co się wydarzy w 1678. odcinku. Franka nareszcie spotka się ze swoim synem Adamem, jednak nie przewidzi najgorszego. Lewiccy przyjadą do Polski, jednak nie będą zadowoleni z tego, że Zduńska chce mieć kontakt z Adasiem. Paweł będzie musiał wkroczyć by chronić żonę!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1678 w poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55

Franka (Dominika Kachlik) wreszcie będzie miała okazję by spotkać się ze swoim biologicznym synem Adamem (Liam Culbreth). Lewiccy przyjadą do Polski i zgodzą się na ich spotkanie na neutralnym gruncie. Zduńska będzie miała okazję porozmawiać z chłopcem, jednak sytuacja nie potoczy się tak jak to sobie wymarzyła. Paweł (Rafał Mroczek) będzie znał już prawdę o tym, że Franka 10 lat temu urodziła dziecko jako surogatka i będzie starał się ją wspierać.

Atmosfera między Zuzą i Błażejem nadal jest napięta. Kobieta jedzie w podróż służbową, gdzie spędza miłe chwile z Konradem Zobacz więcej

Na zdjęciach z odcinka widać, że atmosfera między Lewickimi a Zduńskimi będzie bardzo napięta i nie będą oni zachwyceni pomysłem dalszego kontaktu, a tym bardziej tym by Adam poznał kto jest jego "prawdziwą" mamą. Paweł wda się w wymianę zdań z Karolem (Konrad Marszałek), najprawdopodobniej stając w obronie Franki. Czy Adam pozna prawdę i Zduńska będzie miała możliwość kontaktu z dzieckiem, o którym nie umie zapomnieć?

Zobacz galerię

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

Komentarze

Skomentuj
  • barbe (gość)

    Znając fantazję scenarzystów, zapewne uśmiercą rodziców (wypadek) i Franka będzie miała syna.

    27.09.2022 20:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×