„M jak miłość" odcinek 1689. Basia załamana wyjazdem Dawida! Tymczasem Argasiński obrał Łukasza za cel [CO SIĘ WYDARZY?]

W 1689. odcinku serialu „M jak miłość" Dawid wyzna Basi, że wygrał prestiżowy konkurs fotograficzny, a nagrodą jest stypendium i wyjazd do USA. Rogowska jednak nie będzie umiała cieszyć się szczęściem ukochanego, bo perspektywa rozłąki będzie napawać ją trwogą.

Multimedia

Flirt, intryga oraz łzy – w „M jak Miłość” emocji nie brakuje! Odcinek 1689. – okaże się wyjątkowo burzliwy…

Dawid (Iwo Wiciński) wyzna Basi (Karina Woźniak), że wygrał prestiżowy konkurs fotograficzny, w którym nagrodą jest stypendium i roczny wyjazd do USA. A nastolatka, gdy ukochany postanowi ją opuścić, kompletnie się załamie.

Basik, to tylko na rok, szybko zleci…

Szybko?! Chyba żartujesz…

Nawet nie przypuszczałem… Nie sądziłem, że wygram…

Ale mimo wszystko wziąłeś udział w tym konkursie i nawet mnie nie zapytałeś o zdanie! Nic mi nie powiedziałeś!… Nie chcę, żebyś wyjeżdżał, słyszysz?! Nie zgadzam się!

Tymczasem nad lokalną przychodnią zaczną się zbierać czarne chmury. Doktor Kalinowska (Anna Kerth) zwoła odprawę personelu, na której głośno skrytykuje nie tylko pracę Łukasza, ale również Marii (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa).

Magda ostatecznie decyduje się na rozwód. Andrzej nie daje za wygraną i odwiedza ją w SiedliskuZobacz więcej

Rogowscy będą w szoku - nieświadomi, że ich nowa wspólniczka jest… dobrą znajomą Argasińskiego (Karol Strasburger). A lekarka spotka się później z profesorem, by ustalić szczegóły „przysługi”, którą mu obiecała...

Ta twoja prośba w sprawie Łukasza Wojciechowskiego… jest aktualna?

Zobacz galerię

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

Zobacz też: Stan Jakuba jest fatalny! Rozpoczyna się trudna walka o życie Karskiego

Zobacz też: Mario wyznaje Blance prawdę! Tymczasem przeszłość Glorii wychodzi na jaw

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×