„M jak miłość" odcinek 1707. Radek pod wpływem alkoholu wyznaje Izie miłość. Kisielowa donosi o tym Marcinowi! [STRESZCZENIE ODCINKA]

„M jak miłość" odcinek 1707. - streszczenie. Radek przechodzi kryzys i sięga po alkohol, po czym wyznaje Izie miłość! Kisielowa przypadkiem odkrywa, że chłopak ma do Chodakowskiej słabość i informuje o tym Marcina za pomocą anonimowej wiadomości. Aneta stara się wyswatać pielęgniarkę Laurę z Arkiem.

Multimedia

„M jak Miłość” odcinek 1707. we wtorek, 7 lutego 2023 o godzinie 20:55 w TVP2!

Radek przechodzi kryzys, sięga po alkohol i na nowo wyznaje Izie miłość. Kisielowa odkrywa przypadkiem, że chłopak ma do Chodakowskiej słabość i w końcu donosi o tym Marcinowi, wysyłając anonimową wiadomość. W pracy dzięki talentowi Alicji - Chodakowski odnajduje w końcu Tomasza, przyjaciela Marii. Okazuje się, że mężczyzna jest wdowcem i mieszka pod Warszawą. Rogowska od razu jedzie na miejsce i donosi koledze, że do Grabiny wróciła Maja.

Ranny Andrzej zostanie przewieziony do Polski! Magda nie będzie odstępować go na krokZobacz więcej

Aneta - wspierana przez Kasię postanawia wyswatać w pracy pielęgniarkę Laurę z Arkiem. W tym celu zaprasza kolegów do siebie na kolację. Tymczasem Olek uznaje, że czas ożywić nudne, rodzinne życie, które ostatnio prowadzi z żoną i kupuje motocykl. Liczy na to, że uda mu się zabrać ukochaną na szaloną przejażdżkę nad morze.

Zobacz galerię

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×