„M jak miłość" odcinek 1708. Wypadek Andrzeja na Ukrainie zmieni wszystko! Magda obieca, że do niego wróci [CO SIĘ WYDARZY?]

„M jak miłość" odcinek 1708. - co się wydarzy? Kamil, który jako jedyny wiedział o tym, że Andrzej wyjechał na Ukrainę w poszukiwaniu prawdy o rodzicach Nadii, otrzyma telefon o wypadku autobusu, którym podróżował Budzyński. Przerażony tym faktem, za namową Piotra, opowie o wszystkim Magdzie. Zrozpaczona kobieta przysięgnie, że jeśli jej mąż wróci do domu, da mu drugą szansę.

Multimedia

„M jak Miłość” odcinek 1708. w poniedziałek, 13 lutego 2023 o godzinie 20:55 w TVP2!

Wyjazd Andrzeja (Krystian Wieczorek) na objętą wojną Ukrainę od początku nie podobał się Kamilowi (Marcin Bosak). Tylko on znał prawdę o tym, że Budzyński wyjedzie, by dowiedzieć się prawdy o rodzicach Nadii. Prawnik postawił sobie za cel albo odnaleźć rodziców dziewczynki, albo - niestety - potwierdzić, że nie żyją.

W 1708. odcinku serialu Gryc odbierze telefon, który dosłownie zetnie go z nóg. Zadzwoni do niego obcy mężczyzna, żeby poinformować go o wypadku autobusu, którym za wschodnią granicą podróżował Andrzej.

Bezradny Kamil o poradę, co zrobić w tej sytuacji poprosi Piotrka (Marcin Mroczek). Ten doradzi mu, by o wszystkim powiedzieć Magdzie (Anna Mucha). Stwierdził, że tym razem przyjaciółka nie wybaczyłaby im kolejnego kłamstwa.

Oto najpiękniejsze, serialowe pary! Takiej miłości można pozazdrościć! Zobacz więcej

Kiedy Budzyńska dowie się o tym, że Andrzej zaginął i nie ma z nim kontaktu, będzie załamana. Zacznie obwiniać się o całą sytuację. Kobieta obieca, że jeśli tylko jej mąż wróci do domu cały i zdrowy, da drugą szansę ich małżeństwu.

Zobacz galerię

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×