„M jak miłość" odcinek 1712. Paweł zostanie aresztowany? Postanowi zemścić się za to, co stało się Basi! [CO SIĘ WYDARZY?]

Ostatnio było głośno na temat tego, że młody zwyrodnialec Filip skrzywdził Basię, po tym jak wywiózł ją do lasu. Paweł dzięki pomocy Marcina odnajdzie ojca chłopaka i postanowi wziąć sprawiedliwość we własne ręce. Okaże się jednak, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Zduński wpakuje się w tarapaty?

Multimedia

„M jak miłość" odcinek 1712 - poniedziałek, 27.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W serialu „M jak miłość" Basia przeżyła prawdziwy dramat, gdy nieznajomy, oferując jej podwózkę wywiózł do lasu i próbował skrzywdzić! Gdy o wszystkim dowiedział się Paweł, krew się w nim zagotowała. Zduński poprosi Marcina o pomoc w znalezieniu ojca zwyrodnialca, a gdy w końcu pozna jego tożsamość postanowi wziąć sprawy w swoje ręce!

Olga Jankowska odeszła z serialu! We wzruszającym wpisie pożegnała się z widzamiZobacz więcej

Jak możemy zobaczyć na zdjęciach z odcinka nie skończy się to jednak pozytywnie. Ojciec Filipa to znany biznesmen - Krzysztof Sowiński, który nie będzie sobie życzył uwag na temat siebie i swojego dziecka. Zbagatelizuje problem, co jeszcze mocniej zdenerwuje Pawła. W końcu biznesmen sprowokuje Zduńskiego, którego będzie musiała na siłę wyprowadzać z budynku ochrona! Czy Paweł wpakuje się w tarapaty, chcąc sprawiedliwości dla Basi? Sądząc po zdjęciach zapłakanej Franki możemy być pewni, że Sowiński tak łatwo nie odpuści i na pewno nie będzie zamierzał pomóc Pawłowi.

Pozostaje nam jedyne mieć nadzieję, że sprawa zakończy się pozytywnie. Po traumatycznych chwilach, jakie musiała przeżyć Basia, aresztowanie Pawła na pewno jej nie pomoże! Czy myślicie, że biznesmen się opamięta i zachowa porządnie, czy raczej będzie chciał zamieść sprawę pod dywan?

Zobacz galerię

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×