„M jak miłość" odcinek 1720. Marcin jest w szoku, gdy widzi jak mocno Iza zbliżyła się do Radka. To dla nich koniec? [STRESZCZENIE ODCINKA]

„M jak miłość" odcinek 1720. - streszczenie. Radek po raz kolejny wyznaje Izie miłość, tym razem tuż przed wyjazdem z Gródka. Marcin prosi Izę o szczerość i jest w szoku, gdy orientuje się jak mocno zbliżyła się do kolegi z pracy. Aneta jest zazdrosna o motocykl Olka, co wyznaje Iwonie i Aleksandrze. W końcu postanawia się przełamać i odwiedza go w garażu.

Multimedia

„M jak Miłość” odcinek 1720. w poniedziałek, 27 marca 2023 o godzinie 20:55 w TVP2!

Radek przed wyjazdem z Gródka kolejny raz wyznaje Izie miłość, a Marcin prosi w końcu żonę, by była z nim szczera. Gdy zdaje sobie sprawę, jak bardzo się zbliżyła do kolegi, jest w szoku. Aneta wyznaje Iwonie i Aleksandrze, że jest zazdrosna o motocykl Olka. Seniorki radzą dziewczynie, by znalazła z mężem hobby, które ich połączy zamiast rozdzielać. I Chodakowska postanawia w końcu odwiedzić Olka w garażu.

Kuba martwi się o Paulinę. Walczak odkrywa, że kobieta prowadzi prywatne śledztwoZobacz więcej

Jakub wraca po chorobie do pracy i odkrywa, że Kasia dotąd go okłamywała zapewniając, że jest jedynaczką. W agencji zjawia się nagle młodsza siostra lekarki Justyna Stawska która wyznaje, że są od lat ze sobą skłócone i prosi detektywa, by pomógł jej naprawić relacje. Kolejnym gościem agencji zostaje striptizerka Kama. Dziewczyna na nowo prosi Marcina oraz Kubę o pomoc, skarżąc się na prześladującego ją stalkera.

Co wydarzy się dalej?

Zobacz galerię

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

Komentarze

Skomentuj
  • Maiwa Piotr Majoa Baeta (gość)

    Maiwa Piotr Majoa Baeta

    19.03.2023 15:01
  • Maiwa. Piotr. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋💋 Majoa. Baeta. (gość)

    Maiwa. Piotr. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋 Majoa. Baeta.

    18.03.2023 06:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×