"M jak miłość" odcinki 1356-1357. Marcin poznaje prawdę o Mai i wdaje się w bójkę z Arturem! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Marcin w końcu dowie się, że jest ojcem Mai! Co zrobi Iza? Czy Artur pozwoli, aby Chodakowski wrócił do ich życia? Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1356. i 1357. w poniedziałek, 5.03.2018 i wtorek, 6.03.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Marcin (Mikołaj Roznerski) odkryje w końcu, że jest ojcem Mai (Ania Wierzchoń). Chodakowski przez przypadek zauważy na ulicy Izę (Adriana Kalska) na spacerze z Mają i Arturem (Tomasz Ciachorowski). Zapatrzy się tak bardzo, że rozbije samochód! Postanowi jednak pojechać za nimi aż do Piaseczna.

Jakie seriale oglądać wiosną w TVP? [ZWIASTUNY, PREMIERY]Zobacz więcej

Kiedy zauważy, że Skalski wychodzi z domu, spróbuje szczerze porozmawiać z Izą. Nieoczekiwanie jednak, Artur, który przekonał niedawno Lewińską, aby zarejestrować go w USC jako biologicznego ojca Mai, nagle wraca i od razu rzuca się na Marcina! Wściekła Lewińska wyrzuca obu panów z domu. Na ulicy rywale zaczynają jednak na nowo walczyć, a na miejsce musi przyjechać policja.

- Iza jest między młotem a kowadłem. Traci zaufanie do Artura, a Marcin pojawia się niespodziewanie. Nie jest na to przygotowana - wskazuje Adriana Kalska, która w "M jak miłość" wciela się w Izę. Wkrótce Lewińska ulegnie Arturowi i powie Marcinowi, że to Skalski jest ojcem Mai. Chodakowski będzie jednak przeczuwał, że to nieprawda i postanowi rozpocząć walkę o praca rodzicielskie. - Marcin definitywnie postanawia iść na wojnę - zapowiada Mikołaj Roznerski.

Anna Wendzikowska wraca na plan! Co nowego u Moniki? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

SPRAWDŹ PROGRAM TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×