"M jak miłość" odcinki 1376-1377. Mark zatrzymany przez policję! Basia zostanie z Pawłem w Polsce? [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Finałowe odcinki "M jak miłość" przed wakacji 2018 zapowiadają się niezwykle emocjonująco również dla małej Basi. Dziewczynka przyleci do Polski i... postanowi zostać tu na stałe. Czy Ala zgodzi się, by jej córka zamieszkała z Pawłem? Sprawdź, co się wydarzy w finale 18 sezonu „M jak Miłość”.

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1376. w poniedziałek, 28.05.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W ostatnich odcinkach "M jak miłość" przed wakacjami 2018 na Deszczowej pojawi się mała Basia (Gabriela Raczyńska)! Ala zgodzi się, by jej córka przyleciała do Polski, ale tylko na kilka godzin – razem z Markiem (Hubert Wróblewski). Dziewczynka tuż przed powrotem do Anglii, jednak się zbuntuje… i zapowie Pawłowi, że chce zostać w Warszawie na stałe.

- Moje życie jest tutaj! Ty, dziadek Stefan, moja stara szkoła... Tu mogę chodzić na lekcje muzyki, a tam nikt nawet nie ma czasu mnie na nie zawieźć!
- Gdyby dzisiaj Mark mnie ze sobą nie zabrał… to bym stamtąd uciekła! Miałam już nawet plan… Siostra mojej koleżanki chciała jechać stopem do Francji, ona jest już pełnoletnia. Pojechałabym z nią do Calais, a potem dalej już sama…
- Nie mów mi nawet takich rzeczy! Bo to wcale nie jest zabawne!
- Ale ja nie żartowałam….

Ślub Pawła i Katii. Co teraz grozi Zduńskiemu? [STRESZCZENIE ODCINKA+KULISY]Zobacz więcej

Kilka godzin później, w drodze na lotnisko, mała naprawdę ucieknie i w dodatku zafunduje Markowi spore kłopoty – prosząc o pomoc spotkanych na ulicy policjantów.

- Ten pan mnie zaczepia… Nie wiem, czego ode mnie chce!
- Dokumenty poproszę...

Dziewczynka skłamie bez mrugnięcia okiem a gdy patrol zatrzyma jej opiekuna, by sprawę wyjaśnić, wykorzysta zamieszanie i zniknie. W finale nastolatka wróci za to na Deszczową… i twardo oznajmi, że nigdzie z Markiem nie poleci. Czy Ala zgodzi się w końcu, by jej córka została w Polsce… i Basia zamieszka na nowo z Pawłem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • sandra (gość)

  Co z Markiem jest Ci zle

  23.05.2018 18:53
 • sandra (gość)

  Jesteś fajna mądra dziewczynka

  23.05.2018 18:53
 • sandra (gość)

  Wiem Basiu ze tęsknisz za ojcem ale nie Uciekaj

  23.05.2018 18:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×