"M jak miłość" odcinki 1396-98. Marek sprzedaje przetwórnię, żegna się z bliskimi i szykuje się do wyjazdu! Kto przejmie jego firmę? [STRESZCZENIE ODCNIKÓW+ZDJĘCIA]

W 1396. odcinku serialu "M jak miłość" Marek Mostowiak zrozumie, że dalsze prowadzenie rodzinnego biznesu jest zupełnie nieopłacalne i zdecyduje się sprzedać przetwórnię. Sprawdź, kto ją kupi!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) widzi, że sytuacja jego firmy powoli staje się katastrofalna. W końcu, w 1396. odcinku serialu "M jak miłość", prosi o pomoc Starskiego (Radosław Krzyżowski). Kamil nie będzie miał jednak dobrych wieści. Przeprowadzona przez niego analiza konkurencji i danych sprzedażowych jasno pokazuje, że dalsza działalność przetwórni jest całkowicie nieopłacalna! Marek decyduje się sprzedać firmę.

Gwiazdy serialu nagrały specjalny film na 18-lecie! Zobacz, jak świętują! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dostaje bardzo dobrą ofertę od anonimowego kupca. W 1398. odcinku serialu przyzna Marysi (Małgorzata Pieczyńska), że żal mu utarty przetwórni:

Była firma, nie ma firmy. Jeszcze nie całkiem to do mnie dociera, że po powrocie będę musiał zacząć wszystko od początku.

Wiemy, kiedy ostatni odcinek z Kacprem Kuszewskim! Dokąd wyjedzie Marek? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Siostra pocieszy go i stwierdzi, że wyjazd za granicę pozwoli mu zdystansować się do problemów. Wzruszony Marek podziękuje jej za wszystko, co dla niego zrobiła. Tymczasem Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) dowiaduje się, kim jest tajemniczy kupiec i uznaje, że koniecznie musi poinformować o tym Marysię. Okaże się, że przetwórnię wykupił Starski! Informacja ta bardzo zdziwi Rogowską, która myślała, że biznesmen planuje na stałe opuścić Polskę.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Marysia postanowi zadzwonić do Starskiego i wprost zapytać, czy to on kupił firmę Marka. Mężczyzna jednak wszystkiemu zaprzeczy i stwierdzi, że to na pewno jakaś plotka. Jakie są prawdziwe plany biznesmena? Czy chce pomóc Markowi, czy też planuje jakąś wyrafinowaną zemstę na Marii i jej rodzinie? Aby się tego dowiedzieć, śledźcie koniecznie kolejne odcinki serialu "M jak miłość" w TVP2.

Zobacz galerię

Zobacz jak przez ostatnie 18 lat zmieniali się bohaterowie serialu "M jak miłość"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×