"M jak miłość" odcinki 1398-1400. Ciężarna Kinga źle się poczuje! Czy znowu straci wzrok? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1398. odcinku "M jak miłość" Kinga źle się poczuje. Od razu zapisze się do ginekologa, a później na chwilę straci wzrok! Co się wydarzy? Sprawdź koniecznie!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Jedno z bardziej udanych małżeństw w "M jak miłość" - Kinga (Katarzyna Cichopek-Hakiel) i Piotrek (Marcin Mroczek) - spodziewają się bliźniaków. Na kontrolnym USG okazało się, że będą to dwie dziewczynki! Przyszli rodzice mimo początkowych obaw bardzo cieszą się na przyjście na świat nowych Zduńskich.

Marysia nie ucieszy się z bliźniaczej ciąży Kingi? Jak Zduńscy poradzą sobie z czwórką dzieci? [ZWIASTUN+STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Im bliżej porodu, tym częściej Kinga będzie skarżyć się na złe samopoczucie. Nie będzie jednak chciała zaniedbywać swoich obowiązków rodzicielskich wobec Lenki (Marysia Głowacka) i Mikołaja (Aleksander Bożyk). Niestety, Piotr nie będzie mógł jej pomóc, ponieważ będzie musiał pilnie wyjechać służbowo do Poznania. Żona zapewni go, że sama świetnie sobie poradzi, a nawet jeśli będzie potrzebowała pomocy to może liczyć na swoich rodziców. Kiedy Zduński wyjedzie, niespodziewanie Kinga znowu źle się poczuje. Natychmiast zapisze się do ginekologa, a towarzyszyć jej będzie Magda (Anna Mucha). Lekarka każe przyszłej mamie zwolnić tempo i oszczędzać się. Po powrocie Kinga poinformuje bliskich o zaleceniach ginekologa.

Katarzyna Cichopek odchodzi z serialu? Kinga umrze przy porodzie? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zduńska oczywiście posłucha lekarza, ale później, podnosząc Mikołaja, na chwilę przestanie widzieć! Kinga, która kilkanaście lat temu w wyniku wypadku samochodowego straciła wzrok, naprawdę się wystraszy. Wezwie na pomoc Artura (Robert Moskwa). Rogowski zdiagnozuje problem z ciśnieniem i siatkówką oka! Stwierdzi, że mając na uwadze wydarzenia z przeszłości, nie może tego bagatelizować i powinna udać się na konsultację do okulisty. Czy Kinga straci wzrok? Czy poród przyczyni się do utraty wzroku? Odpowiedzi na te pytania tylko w TVP 2!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×