"M jak miłość" odcinki 1398-1400. Marysia w tajemnicy planuje pojednawcze spotkanie Otara i Katii! [STRZESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

W 1398. odcinku serialu "M jak miłość" Marysia dowie się o problemach Pawła. Postanowi pomóc synowi i w tajemnicy skontaktuje się z Otarem, ojcem Katii. Sprawdź, co z tego wyniknie!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Katia (Joanna Jarmołowicz) po raz kolejny ucieka od ojca. W 1398. odcinku serialu "M jak miłość" wściekły Otar (David Gamtsemlidze) przychodzi do Zduńskiego (Rafał Mroczek), by dowiedzieć się gdzie obecnie przebywa jego córka. Po rozmowie z ojcem Katii, Paweł zwierza się ze swoich problemów bratu. Całej rozmowie przysłuchiwała się jednak Marysia (Małgorzata Pieńkowska).

Ślub Marii i Artura w Lipnicy! Kto pojawi się na uroczystości? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Mimo że do tej pory ukrywał przed matką swoje problemy, Paweł decyduje się w końcu wszystko jej opowiedzieć. Rogowska postanawia mu pomóc. W tajemnicy kontaktuje się z Otarem. Gruzin prosi ją, aby pomogła mu zorganizować pojednawcze spotkanie pomiędzy nim, a jego córką. W 1400. odcinku "M jak miłość" Marysia przystaje na jego propozycję.

W międzyczasie Paweł i Katia spotykają się na kolejnej rozprawie rozwodowej. Czy Otar zastawił pułapkę na swoją córkę? Czy Katii znowu grozi niebezpieczeństwo? A może to będzie koniec ich problemów? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie koniecznie kolejne odcinki "M jak miłość" na antenie TVP 2!

Marta wraca do Polski! Dominika Ostałowska zostanie w serialu na stałe? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×