"M jak miłość" odcinki 1440-41. Robert odkryje groźnego przestępcę! Pedofil z Grabiny zamorduje policjanta? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1440. odcinku serialu "M jak miłość" policjant Robert odkryje tożsamość groźnego pedofila! Przestępca okaże się śmiertelnie niebezpieczny! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

Policja w Grabinie żyje ostatnimi czasy jedną bardzo skomplikowaną sprawą. W okolicy grasuje pedofil, który z dnia na dzień staje się coraz bardziej zuchwały. W 1940. odcinku serialu "M jak miłość" na posterunku pojawi się kolejna matka, która zezna, że widziała jak tajemniczy mężczyzna próbował wciągnąć jej córkę do samochodu!

Sandra oczaruje Otara! Gruzin zatrudni ją u siebie w restauracji!Zobacz więcej

Robert (Filip Gurłacz), który przyjmie to zgłoszenie, od razu postanowi działać. Jego podejrzenia padną na Dariusza Stadnickiego (Henryk Niebudek), ojca jednego z policjantów - Rafała (Jakub Kucner). Zdając sobie sprawę z delikatności całej sprawy, Robert postanowi dyskretnie rozejrzeć się w domu podejrzanego. Znajdzie tam zegarek należący do napadniętej dziewczynki, a domowy komputer będzie pełen dziecięcej pornografii!

Marta zakaże Łukaszowi wyznać prawdę o narkotykach! To wyrok dla Magdy?Zobacz więcej

Policjant nie zdoła jednak nikogo powiadomić o swoich odkryciach. W 1441. odcinku serialu "M jak miłość" jego zmasakrowane ciało zostanie znalezione w pobliskim lesie. Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomasz Kollarik), którzy jako pierwsi pojawią się na miejscu zbrodni, będą w szoku! Czy uda im się ująć sprawcę i pomścić śmierć kolegi?

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×