"M jak miłość odcinki 1458-1459. Magda i Andrzej pomogą ofierze przemocy domowej! Sami wpadną w kłopoty? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1458. odcinku "M jak miłość" Magda zdecyduje się pomóc koleżance ze studiów, której siostra jest ofiarą przemocy domowej. Szybko tego pożałuje, bo agresor zacznie grozić jej i Andrzejowi! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1458. we wtorek, 1.10.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) wszystko sobie poukładali i znowu są szczęśliwi. Choć Anka (Weronika Rosati) i Kamil (Marcin Bosak) wciąż knują za ich plecami, to teraz w ich życiu znowu pojawią się nowe problemy i to dużo poważniejsze!

Magda nie rezyguje ze studiów prawniczych! Czy zda trudny egzamin? Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Wszystko dlatego że w 1458. odcinku "M jak miłość" Magda, przygotowując się do egzaminów, zaprzyjaźni się z Inką (w tej roli Martyna Kowalik), koleżanką ze studiów. Chodakowska odkryje, że siostra dziewczyny - Justyna (Karolina Gibki) – jest maltretowana przez agresywnego męża i potrzebuje pomocy adwokata. Magda od razu zdecyduje, że może jej pomóc Budzyński i zaaranżuje ich spotkanie. Niestety szybko tego pożałuje, bo w 1459. odcinku Andrzej nadal będzie zajmować się sprawą rozwodową Justyny, a jej mąż Kacper o wszystkim się dowie i zacznie Budzyńskiemu grozić!

Czy Andrzej pożałuje swojej decyzji? Co zrobi agresywny mężczyzna? Tego dowiemy się wkrótce!

Magda i Andrzej w niebezpieczeństwie?! Budzyński i Werner narażą się mafii! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×