"M jak miłość". Ojciec Julki nie podziękuje Pawłowi za uratowanie życia! Będzie wściekły! [CO SIĘ WYDARZY]

W jednym z najbliższych odcinków "M jak miłość" Paweł i Julka odwiedzą Kryszaka w szpitalu! Ojciec dziewczyny będzie w opłakanym stanie... Sprawdź, co wydarzy się w serialu!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ojciec Julki (Joanna Kuberska) wpadł w olbrzymie długi! Nierozważnie poręczył za pożyczkę kolegi i teraz komornik może zająć jego rodzinny dom. Utrata dobytku życie to wielki cios dla Kryszaka (Bogdan Kalus), który posunie się aż do samobójstwa! Na całe szczęście mężczyzna przeżyje, ponieważ Paweł (Rafał Mroczek) w ostatniej chwili odetnie go od sznura.

Paweł odrzuci awanse Kaliny! Powie jej, że kocha Julkę!Zobacz więcej

W jednym z nowych odcinków serialu "M jak miłość" Julka i Paweł odwiedzą Kryszaka w szpitalu. Mężczyzna nie będzie w dobrym stanie i będzie miał pretensje do Zduńskiego. Wygarnie mu, że przez jego interwencję rodzina nie dostanie pieniędzy z ubezpieczenia na życie, które wykupił kilka lat temu. Nawet przez myśl mu nie przejdzie, aby podziękować Pawłowi za ocalenie życia!

Iza pokaże lekarce groźby od Artura! Skalski już nigdy nie opuści szpitala?Zobacz więcej

Również lekarz nie będzie miał dobrych wieści. Ostrzeże Julkę, że jej ojciec wciąż ma myśli samobójcze. Zleci konsultację psychiatryczną, ale zaznaczy, że nawet jeśli Kryszak zostanie wypisany do domu, to będzie musiał być pod stałą obserwacją! Czy uda się wrócić mu chęci do życia?

Biologiczny ojciec Uli znowu pojawi się w jej życiu! Okradnie własną córkę?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×