"M jak miłosć". Olek oświadczy się Magdzie! Wezmą ślub?

Magda w końcu odnalazła miłość swojego życia? W nowych odcinkach Olek zaproponuje jej małżeństwo!

Multimedia

"Kulisy serialu M jak miłość" rozwiewają wszelkie wątpliwości. W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach Olek (Maurycy Popiel) padnie na kolana przed Magdą (Anna Mucha) i poprosi ją, aby została jego żoną. Dziewczyna rzuci się w ramiona ukochanego, co oznacza, że z radością przyjmie pierścionek zaręczynowy.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1151. POŻAR DOMU W GRABINIE! GDZIE ZAMIESZKAJĄ BARBARA I LUCJAN? "M JAK MIŁOŚĆ". KIEDY NATALKA URODZI MAŁĄ HANIĘ?

Romans tej pary rozwija się w szaleńczym tempie. Poznali się u Kingi (Kasia Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). Między nimi zaiskrzyło, spotkali się kilka razy na randkach, po czym Olek zaproponował Magdzie, aby z nim zamieszkała. Teraz posunie się jeszcze dalej. Jest pewny, że Magda to kobieta życia?

Wokół Magdy wciąż kręci się Paweł (Rafał Mroczek), który ewidentnie czuje zazdrość, widząc Magdę i Olka razem. Czy nie dopuści do ich ślubu? Co stanie się z jego małżeństwem z Alą (Olga Frycz)? O tym, czy będziemy świadkami kolejnego ślubu w "M jak miłość" przekonamy się dopiero w nowym sezonie serialu po wakacjach.

Nowe odcinki "M jak miłość" od wtorku, 1.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×