"M jak miłość". Olga Frycz po raz drugi została mamą! Pochwaliła się pierwszym zdjęciem dziecka!

Olga Frycz urodziła swoje drugie dziecko! Aktorka kilka dni temu po raz drugi została mamą. O tym fakcie poinformowała dzisiaj, jednocześnie publikując w sieci pierwsze zdjęcie swojego potomka!

Multimedia

Olga Frycz po raz drugi została mamą!

O drugiej ciąży Olgi Frycz media rozpisywały się stale w ostatnich miesiącach, cały czas podkreślając, że aktorka, która praktycznie wycofała się z życia zawodowego, zdecydowała się na samotne macierzyństwo. Co ciekawe, Olga Frycz w swoim najnowszym wpisie na Instagramie wspomina o ojcu dziecka, który pęka z dumy!

Olga Frycz kilka dni temu urodziła swoją drugą córkę, Zosię. O wszystkim poinformowała dopiero teraz, publikując przy okazji pierwsze zdjęcie małej Zosi, które opatrzyła wpisem:

Nasza Zosieńka 💗 Helenka nie może opanować radości. 🧡 Tata @live_wild_by_nowak pęka z dumy. 🧡 Babcie i Dziadkowie zakochani po uszy. 🧡 Ja jestem najszczęśliwsza na świecie, że mam już przy sobie moje dwie najukochańsze córeczki. 🤱🏼18.10.2021 Ps. Czujemy się wspaniale 🎀💗🎀

Aktorki i aktorzy, którzy odeszli z serialu. Dlaczego? Co stało się z ich bohaterami?Zobacz więcej

Zosia to druga córka Olgi Frycz. Pierwsza córka, Helenka, przyszła na świat w 2018 roku i była owocem związku z Grzegorzem Sobieszkiem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×