"M jak miłość". Olga Kalicka odchodzi z serialu! Justyna umrze?! [ZDJĘCIA]

Niedawno Olga Kalicka podzieliła się z fanami radosną nowiną i ogłosiła, że jest w ciąży. Wszyscy zaczęli zastanawiać się, co teraz będzie z jej karierą aktorską. Okazuje się, że wkrótce odejdzie z "M jak miłość". Co stanie się z jej bohaterką, Justyną?

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Justyna (Olga Kalicka) pojawiła się w Grabinie jako była narzeczona Franka (Piotr Nerlewski), która zostawiła go przed ołtarzem. Została nauczycielką w miejscowej szkole i zakochał się w niej Mateusz (Krystian Domagała). Kiedy broniąc się przed Maćkiem (Kamil Mróz), zabiła go, młody Mostowiak wziął winę na siebie. Ostatecznie wszystko się jednak wyjaśniło.

Paweł wyjeżdża z Julką, a Olek ma nową kochankę! Zobacz, co dzieje się na planie serialu! [WIDEO]Zobacz więcej

W 1387. odcinku "M jak miłość" Justyna odbędzie rozmowę z Markiem (Kacper Kuszewski) i zakomunikuje, że rezygnuje z pracy w szkole, bo Mateusz ją prześladuje! W tym samym dniu Górska dowie się, że jej mama nie żyje. Zakochany Mostowiak i tragedia osobista sprawią, że Justyna postanowi raz na zawsze opuścić Grabinę.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Przypomnijmy, że wcielająca się w Justynę Olga Kalicka niedawno ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Młoda aktorka zapewne zrobi sobie małą przerwę od pracy, gdy już urodzi. Obecnie możemy ją oglądać także w serialu "Rodzinka.pl" oraz w roli prowadzącej program "World of Dance - Polska" w Telewizji Polsat.

Magda w ciąży? Boscy będą mieć wnuka?! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewora (gość)

    Zmieniacie aktorów bądź sami rezygnują. Jak leci mecz to serial nie przenosi się na inną godzinę tylko tracimy odcinek. Często straszy się widza , że koniec odcinków. Mam dość niewolnictwa TV zrezygnowałam ze wszystkich polskich seriali , jakie oglądałam. To w głowie się nie mieści , aby wciągać widza w seriale a potem dyktować warunki. Oglądajcie swoje seriale sami , albo wsadźcie sobie je gdzieś !

    20.09.2018 23:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×