"M jak miłość". Oni rozstali się z serialem, a o ich odejściu było głośno. Jak potoczyły się ich losy?

Widzowie mogą oglądać "M jak miłość" od ponad 20 lat. Niektórzy aktorzy zdecydowali się opuścić produkcje po wieloletniej współpracy. Dziś przypominamy wielkie odejścia z "Emki"! Dlaczego ci aktorzy zdecydowali się pożegnać z serialem? Co stało się z ich bohaterami? Sprawdź!

Multimedia

Oni odeszli z "M jak miłość"

"M jak miłość" gości na naszych ekranach już od prawie 21 lat! Przez ten czas poznaliśmy nie tylko Mostowiaków, ale i wielu innych bohaterów, którzy zmieniali się jak w kalejdoskopie. Wszystko dlatego że nie wszyscy są poświęcić serialowi tyle lat swojego życia.

Jako serialowa Natalka dorastała na oczach widzów. Jak się zmieniła Marcjanna Lelek?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Dlatego przez ten czas obserwowaliśmy wiele pożegnań! Aktorzy decydowali się odejść z "M jak miłość" po wielu latach, co bardzo dziwiło i smuciło widzów. Po wielu odejściach nic już nie było takie samo!

Musieliśmy pożegnać głównych bohaterów, jak Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) czy Małgosię Chodakowską (Joanna Koroniewska), ale i takich, którzy spędzili w Grabinie tylko kilka lat jak Kasia Mularczyk (Agnieszka Sienkiewicz) czy Joanna Zduńska (Agnieszka Więdłocha). Co ciekawe, nie wszyscy bohaterowie zostali uśmierceni - część aktorów zostawiło sobie otwartą furtkę i w każdej chwili mogą wrócić! Czy się na to zdecydują - czas pokaże.

Walczak nadal ukrywa związek z Kornelią. Jawor stara się sprostać roli ojca. Sięga po nietypową pomocZobacz więcej

W naszej galerii zebraliśmy dosłownie kilka takich wielkich pożegnań. Kto odszedł z "M jak miłość"? Dlaczego? Sprawdź!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×