"M jak miłość". Ostra kłótnia Julki i Pawła po wizycie u jej rodziców. Julka już nie wróci? [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]

Julka i Paweł pojadą do rodziców Julki na imieniny jej ojca. To stanie się początkiem kolejnych kłopotów w związku Zduńskiego. O co pójdzie? Jaki będzie finał kolejnego zgrzytu? Sprawdź, co wydarzy się w "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Wydawało się, że Julka (Joanna Kuberska) i Paweł (Rafał Mroczek) są na dobre drodze ku temu, aby rozpocząć budowanie szczęśliwego związku. Wcześniej nie było łatwo, bo Zduński wpakował się w fikcyjne małżeństwo z Katią (Joanna Jarmołowicz). Odkrył też, że jego szefowa Kalina (Karolina Sawka) także jest w nim zakochana. Postanowił jednak spróbować szczęścia u boku Julki.

Julka przedstawi Pawła swoim rodzicom! Robi się poważnie? [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]Zobacz więcej

W nowych odcinkach "M jak miłość" Julka i Paweł pojadą w okolice Krakowa na imprezę imieninową ojca Kryszak. Mężczyzna (Bogdan Kalus) weźmie Pawła na poważną, męską rozmowę i wprost zapyta, kiedy planuje ślub z jego córką! Zduński nie będzie zadowolony z takiego obrotu sprawy - ma przecież za sobą dwa nieudane małżeństwa i jedno fikcyjne.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Spotkanie w domu rodzinnym Julki stanie się przyczynkiem do kolejnej kłótni. Dojdzie do niej w drodze na wernisaż Anki (Weronika Rosati). - Julka wysiądzie z samochodu i nie wiadomo, czy w ogóle do niego wróci. Nie wiadomo też, czy wróci do Pawła. Po prostu nagle ulotni się, co nie pozostawi Pawła bez emocji - zdradza Joanna Kuberska, czyli serialowa Julka. - Paweł poczuje smutek, bo chyba w końcu zrozumie, że Julce nie chodzi tylko o to, żeby założyć na palec ślubną obrączkę - dodaje aktorka. Czy Zduński będzie walczył o ten związek?

Paweł wyjeżdża z Julką, a Olek ma nową kochankę! Zobacz, co dzieje się na planie serialu! [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×