"M jak miłość". Paweł będzie walczył o Julkę! Co z Katią i Kaliną? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W życiu Pawła w "M jak miłość" obecnie są trzy kobiety - Julka, Kalina i Katia. Do nich dołącza też Basia - córka jego byłej żony, Ali. Jak będzie wyglądało życie uczuciowe Zduńskiego w nowych odcinkach serialu?

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Paweł (Rafał Mroczek) lubi pakować się w kłopoty. Po rozwodzie z Alą (Olga Frycz) zdecydował się na ślub z Katią (Joanna Jarmołowicz), aby uchronić ją przed deportacją. Wszystko za namową nowej szefowej, Kaliny (Karolina Sawka). W jego życiu wciąż jednak jest Julka (Joanna Kuberska), która jest w nim beznadziejnie zakochana.

Joanna Kuberska - kim jest młoda gwiazda serialu? Ile ma lat? Skąd pochodzi? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

W nowych odcinkach "M jak miłość" Julka dowie się o istnieniu Katii. Przez fikcyjne małżeństwo, które Zduński nadal będzie ukrywał przed bliskimi, będą same kłopoty. Do Polski przyjedzie nagle ojciec Katii (David Gamtsemlidze) oraz jej niedoszły narzeczony Igor (Oleg Bakhrutdinov). Obaj będą na dziewczynę wściekli – po tym, jak zbuntowała się i uciekła z Gruzji. Paweł będzie musiał stawić im czoła, a przy okazji zorientuje się, że Julka jest mu oddana jak nikt inny.

- Bez przerwy coś się dzieje, a ja staję w konkury z moimi pięknymi koleżankami z serialu - wskazuje Joanna Kuberska. - Po tym czasie, gdy ja ubiegałam się o względy Pawła, teraz następuj odwrót - co mnie cieszy, bo wiadomo, że kobiety lubią być adorowane - dodaje. W jaki sposób Paweł będzie starał się odzyskać zaufanie Julki? Czy ten związek ma przyszłość? Co zrobi Kalina, która także zaczyna być coraz bardziej zainteresowana Zduńskim? Przekonamy się już wkrótce!

Wszystkie dziewczyny Pawła Zduńskiego. Kalina do nich dołączy? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×