"M jak miłość". Pies Rafała Mroczka znowu w serialu. Tym razem zagości na dłużej! [ZDJĘCIA]

W domu Ali i Pawła w Grabinie pojawi się nowy lokator! Będzie nim pies Rafała Mroczka - Lizak.

Multimedia

W domu Ali i Pawła w Grabinie pojawi się nowy lokator! Będzie nim pies Rafała Mroczka - Lizak. Kundelek, który zdobył serce aktora w programie TVP 2 "Przygarnij mnie" już od dłuższego czasu pojawia się na planie "M jak miłość". Aktor zabiera swojego pupila do pracy i spędza z nim każdą wolną chwilę. Co ciekawe, Lizak pojawił się już w 1148 odcinku serialu, w roli czworonożnego ochroniarza w "Bistro za rogiem". Jednak tym razem, pies Rafała Mrocza zagości w serialu na dłużej.

To, że w naszym gospodarstwie powinien pojawić się pies, albo jakieś inne zwierze, to było przesądzone, ale, że będzie to akurat mój pies - Lizak, tego nie można było się spodziewać - powiedział w Kulisach "M jak miłość", Rafał Mroczek.

W nowych odcinkach "M jak miłość", Zduński zobaczy Lizaka u jednego z gospodarzy w Grabinie. Pies będzie trzymany przy budzie na łańcuchu. Jego smutny los, tak wzruszy Alę i Pawła, że małżeństwo po chwili postanowi przygarnąć zwierzaka. Żywiołowy i bardzo przyjazny Lizak szybko okaże się dopełnieniem rodzinnego szczęścia. Dla małej Basi będzie to spełnienie marzeń.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×