"M jak miłość". Piotrek zdradzi Kingę? Katarzyna Cichopek odpowiada!

W najnowszym wywiadzie odtwórczyni roli Kingi, Katarzyna Cichopek-Hakiel, opowiedziała, co myśli o związku Zduńskich i czy możliwe jest ich rozstanie. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

"M jak miłość", jak sama nazwa wskazuje, to serial o miłości. Mimo to, zdrady i rozstania są tu na porządku dziennym. Prawdziwym wzorem dla par był związek Basi (Teresa Lipowska) i Lucjana (śp. Witold Pyrkosz). Po śmierci Mostowiaka, mówi się, że to małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel) i Piotrka (Marcin Mroczek) jest najsilniejsze.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Magda powie Kamilowi, że nie ma u niej szans! Gryc odpuści?Zobacz więcej

Widzowie bardzo lubią tę parę i cieszą się, że oni jedyni nie zdradzają się i po tylu wspólnych latach są szczęśliwi. Oczywiście nie brakowało w ich związku kryzysów, na przykład gdy Kinga zauroczyła się sąsiadem Lubińskim (Tomasz Borkowski) i Piotrek myślał, że to on jest ojcem ich syna. Albo gdy córka Góreckiego (Wojciech Wysocki), Olga (Katarzyna Grabowska), próbowała uwieść Zduńskiego. Kinga i Piotrek jednak wyszli zwycięsko z tych sytuacji i dziś są szczęśliwym małżeństwem i rodzicami czwórki dzieci.

Okazuje się, że odtwórczyni roli Kingi, Katarzyna Cichopek-Hakiel, także nie wyobraża sobie, żeby w małżeństwie Zduńskich doszło do zdrady i rozstania.

Jesteśmy w serialu jedyną rodziną, która jest przykładna i która trzyma się razem od tak dawna. Chcę, żeby tak pozostało. (...) Chcemy dawać widzom nadzieję, że można tak żyć. Że wierność to dobra droga, że bez skoków w bok można być razem przez wiele lat i być szczęśliwym - powiedziała dla "Faktu"

Przypomnijmy, że wkrótce Zduńscy zatrudnią nianię do swoich dzieci - czy Piotrek na pewno nie ulegnie? Dowiemy się wkrótce!

Zduńscy zatrudnią nową nianię! Kto dołączy do obsady serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Kasia Cichopek i Marcin Mroczek o rodzicielstwie w M jak miłość

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×