"M jak miłość" po wakacjach 2018. Andrzej nie pójdzie do więzienia? Pomoże mu Aneta! [CO SIĘ WYDARZY?]

Aneta dużo namieszała w życiu Magdy i Olka, jednak teraz jej podstępny charakter może przynieść trochę dobra... Czy kobieta odkupi swoje winy? Sprawdź, co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2018 od 27.08.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Przed wakacjami Andrzej (Krystian Wieczorek) został oskarżony o rzekome usiłowanie gwałtu. Karolina (Iga Górecka) i Jola (Monika Krzywkowska) są przekonane, że bez problemu wsadzą go do więzienia. Pomoc przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony...

Kinga i Piotrek będą mieli bliźnięta! Znamy płeć ich dzieci! [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

W 1378. odcinku "M jak miłość Magda (Anna Mucha) odwiedzi swojego byłego męża, Olka (Maurycy Popiel). Przy okazji pożali mu się, że sytuacja Andrzeja wygląda nieciekawie. Całą rozmowę podsłucha Aneta (Ilona Janyst), która przeszła ostatnio wewnętrzną przemianę. Kobieta zaproponuje swoją pomoc. Próbujecie załatwić tę żmiję legalnie, za pomocą paragrafów i przepisów. A tu trzeba inaczej... - powie Kryńska.

Następnie Aneta skontaktuje się z detektywem Bosackim (Mateusz Grydlik), który zdobędzie dla niej adres Karoliny. Kryńska natychmiast się do niej uda i zacznie udawać kolejną ofiarę Andrzeja. Dojdzie do tego, że zgodzi się zeznawać przeciwko niemu w sądzie!

Paweł zginie? Wszystko przez ślub z Katią! [CO SIĘ WYDARZY?+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy Aneta rzeczywiście chce pomóc Chodakowskiej, a może zamierza pogrążyć Budzyńskiego? Gdyby udało mu się oczyścić z zarzutów, mógłby kontynuować swój związek z Magdą i - tym samym - odciągnąć ją od Olka, co byłoby na rękę Kryńskiej... Prawdziwe plany Anety poznamy już niedługo, w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Krzysiek Z (gość)

    Na wstępie chcę wyrazić moją radość z tego, że nowy odcinek fani zobaczą już w sierpniu. Mam nadzieję, że jednak Andrzejowi uda się wyjść bez szwanku z tej całej sytuacji. Tego, co zrobiły Karolina i Jola nie można nazwać inaczej, niż zwykłe okropieństwo kierowane zawiścią. Pokazuje to nam, do czego są zdolni źli ludzie, chcący wygrać przetarg czy osiągnąć jakieś inne korzyści. Wraz z żoną mamy nadzieję, że intencje Anety są szczere. Wierzymy w jej przemianę. Pozdrawiamy wszystkich widzów oraz ekipę M jak Miłość.

    05.08.2018 11:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×