"M jak miłość" po wakacjach 2018. Artur skatuje Izę? Lewińska straci pamięć? [CO SIĘ WYDARZY?]

W "M jak miłość" po wakacjach nie zabraknie emocji. Chyba wszystkich najbardziej ciekawi wątek Izy i Artura. Będzie dramatycznie, ale na szczęście Lewińska przeżyje! Sprawdźcie, co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach!

Multimedia

Dramat Izy (Adriana Kalska) w "M jak miłość" po wakacjach tak naprawdę dopiero rozpocznie się na dobre. O ile Lewińska nie umrze, to możemy być pewni, że trafi do szpitala i czeka ją długa rehabilitacja. W jaki sposób się tam znajdzie?

W odcinku 1378 Artur (Tomasz Ciachorowski) porwał Izę oraz Maję (Anna Wierzchoń) i wywiózł je za miasto. Już teraz możemy być pewni, że Izy nie będzie to szczęśliwa podróż... Kobieta trafi w ciężkim stanie do szpitala, gdzie lekarze będą walczyć o jej życie.

Paweł znów bierze ślub? Na Deszczowej wielkie przyjęcie! [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

W jednym z ostatnich wywiadów Tomasz Ciachorowski uchylił rąbka tajemnicy na temat dalszych losów swojej ekranowej partnerki i zasugerował, że Iza... straci pamięć!

To bardzo prawdopodobne rozwiązanie, które otworzy Skalskiemu furtkę do wielu manipulacji. W końcu będzie mógł wmówić Lewińskiej, że zawsze bardzo go kochała i że Maja jest jego córką...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Iza (gość)

    Proszę, nie! Tylko nie to!

    10.06.2018 21:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×