"M jak miłość" po wakacjach 2018. Asia wyjdzie za mąż po raz drugi? Barbara Kurdej-Szatan pokazała suknię ślubną! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Asia z "M jak miłość" wyjdzie za mąż po raz drugi? Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się w mediach społecznościowych nowym zdjęciem, na którym pozuje w sukni ślubnej. Czy to oznacza, że bohaterka w którą się wciela będzie w końcu szczęśliwa?

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2018, o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" długo cierpiała po śmierci Tomka (Andrzej Młynarczyk). Traumatyczne przeżycie odbiło się na jej zdrowiu psychicznym. Chodakowska postanowiła w końcu wyjechać z dziećmi na jakiś czas wyjechała na jakiś czas do Francja. Po powrocie czekała na nią jednak spora niespodzianka - dom, który został zapisany rodzinie Tomka na obrzeżach Warszawy. Początkowo Joasia chciała sprzedać posiadłość na Wietrznej, ale ostatecznie wyremontowała ją i mieszka tam razem z małym Wojtusiem (Feliks Matecki)

Rafał Szatan w serialu! Przystojny pianista skradnie serce Joasi? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

To wtedy w życiu Asi pojawił się nowy mężczyzna Michał Ostrowski (Paweł Deląg), który próbował się do niej zbliżyć. W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018 adoratorów wokół młodej wdowy nie zabraknie. W życiu Joasi pojawi się również pianista Eryk (w tej roli Rafał Szatan). Czy muzyk skradnie serce pięknej blondynki i uda się mu zaprowadzić ją przed ołtarz?

Ślub Asi i Tomka! Jak będzie wyglądala uroczystość? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała ostatnio w mediach społecznościowych zdjęcie w sukni ślubnej, ale czy to kadr z "M jak miłość"? Gwiazda wyjaśniła, że rozpoczęła pracę na planie nowego filmu, w którym zagra panną młodą.

Uciekająca Panna Młoda #idzie #nowe #film #niebawem #lovemyjob #love #cinema #actress #job" - napisała na Instagramie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×