"M jak miłość" po wakacjach 2018. Barbara Kurdej-Szatan zaśpiewa nową piosenkę czołówkową?

Twórcy "M jak miłość" jakiś czas temu zapowiedzieli nową czołówkę serialu. Czy przy okazji telewidzowie usłyszą też nową piosenkę?

Multimedia

Widzowie od dawna domagają się zmiany czołówki "M jak miłość". Agnieszka Więdłocha, Joanna Koroniewska, Dominika Ostałowska czy zmarły Witold Pyrkosz nie występują już w serialu, a mimo to nadal można ich zobaczyć w montażu rozpoczynającym każdy odcinek. To samo dotyczy związków bohaterów - od czasu wymiany czołówki Magda (Anna Mucha) związała się z Budzyńskim (Krystian Wieczorek), a Paweł (Rafał Mroczek) zdążył ożenić się i rozwieść z Alą (Olga Frycz).

Mroczkowie na dużym ekranie? Bracia szukają nowych wyzwań!Zobacz więcej

Twórcy serialu uświadomili sobie wreszcie, że trzeba coś zmienić, i już jakiś czas temu zapowiedzieli powstanie nowej czołówki. Teraz wszyscy zastanawiają się, czy oznacza to także nową piosenkę? W oryginalnej wersji podkład muzyczny stanowił utwór Wojciecha Gąssowskiego pt. „M jak miłość”. Od 2011 roku fani produkcji w czołówce usłyszeć mogą „Nie pytaj o miłość” w wykonaniu Beaty Kozidrak.

Spekuluje się, że nową piosenkę zaśpiewać ma Barbara Kurdej-Szatan, wcielająca się w postać Joasi. Aktorka dała się już poznać widowni jako zdolna wokalistka. Wiadomo, że w jednym z powakacyjnych odcinków jej bohaterka wystąpi z utworem poświęconym swojemu zmarłemu mężowi, Tomkowi (Andrzej Młynarczyk). Akompaniować jej będzie tajemniczy muzyk, w którego roli zaprezentuje się Rafał Szatan. Czy efekt ich współpracy na stałe wejdzie do czołówki serialu? To się jeszcze okaże!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ANDRZEJ (gość)

    Koroniewskiej i Więdłochy nie ma w czołówce eMki 😁

    06.06.2018 18:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×