"M jak miłość" po wakacjach 2018. Barbara ponownie wyjdzie za mąż?! Teresa Lipowska odpowiada! [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018 w życiu Barbary Mostowiak pojawi się nowy mężczyzna. Czy postać grana przez Stefana Friedmanna będzie starać się o rękę nestorki rodu Mostowiaków? Teresa Lipowska zdradziła nam kilka szczegółów!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2018 od 3.09.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce w Grabinie pojawi się Stefan Friedmann! Popularny aktor i satyryk zagra Józefa Modrego – dżentelmena, którego Barbara (Teresa Lipowska) pozna na kursie języka angielskiego. Senior przyjedzie specjalnie na wieś, by odwiedzić przyjaciółkę, ale na miejscu trafi pechowo na Kisielową (Małgorzata Rożniatowska). To spotkanie zakończy się dla niego prawdziwą traumą.

Stefan Friedmann nowym adoratorem Barbary! Zastąpi Lucjana? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Pojawienie się nowego mężczyzny w życiu Basi w "M jak miłość" prowokuje widzów do myślenia o tym, czy nestorka rodu Mostowiaków ponownie się zakocha i być może nawet znowu wyjdzie za mąż? Od śmierci jej ukochanego męża Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) minęło już trochę czasu, być może więc warto, aby Barbara przestała być samotna?

"M jak miłość" - streszczenia odcinków w naszym serwise!

- Będziemy sąsiadami, ale na ile to wszystko się rozwinie - nie wiem. To wszystko zależy od scenarzystów - tłumaczy Teresa Lipowska. Czy serialowa Basia będzie rozważała ponowny ślub? Jak będą wyglądały relacje Barbary i Józefa? Zobacz wideo!

Nowa czołówka już jest! Kto śpiewa? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Karolina (gość)

    Pani Barbarą niech Pani korzysta z życia

    30.08.2018 16:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×