"M jak miłość" po wakacjach 2018. Grabina trafi w obce ręce? Co z rodzinnym domem Mostowiaków? [CO SIĘ WYDARZY?]

"M jak miłość" nierozerwalnie kojarzy się z rodzinnym domem Mostowiaków. Czy po odejściu Kacpra Kuszewskiego z obsady serialu widzowie będą musieli pożegnać się także z Grabiną?

Multimedia

Dom w Grabinie wraz z otaczającym go sadem był miejscem wielu wzruszających scen. To tam toczyły się rodzinne dramaty Mostowiaków i tam serialowa familia przeżywała wszystkie swoje radości. Kiedy strawił go pożar, wszyscy bez wahania zadecydowali o odbudowie. Sercem domu jest bez wątpienia kuchnia, w której rozegrały się najważniejsze wydarzenia w życiu rodziny. Kto zajmie się domem po zniknięciu Marka (Kacper Kuszewski)?

Marek Mostowiak umrze?! Wiemy, co się z nim stanie! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Po śmierci Lucjana (Witold Pyrkosz) jego żona, Basia (Teresa Lipowska), postanowiła przeprowadzić się do Warszawy, gdzie zamieszkała u Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). W Grabinie pozostali Marek wraz z Ewą (Dominika Kluźniak) i ich synami. Okazuje się jednak, że już niedługo także on opuści rodzinny dom! Po odejściu Marka jego żona pewnie wróci z dziećmi do swojego ojca. Możliwe też, że zarówno ona, jak i Mateusz (Krystian Domagała) oraz Antek (Jakub Jankiewicz) wyjadą razem z Markiem. Czy to oznacza, że dom Mostowiaków opustoszeje?

Niestety, możliwe, że dom i otaczający go sad już niedługo znajdą innego właściciela! Kiedy zabraknie Marka i jego najbliższych, kto zajmie się opieką nad gospodarstwem? Pozostałe dzieci Basi i Lucjana przebywają teraz za granicą, Ula (Iga Kreft) wydaje się zbyt zaaferowana Bartkiem (Iga Krefft), by zająć się domem. Czy w tej sytuacji ktoś obcy przejmie rodzinne gniazdo Mostowiaków?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×